Поліція Закарпаття відкриє кримінальну справу відносного голови КМКС Василя Брензовича ?

листопада 19 / 2020

До поліції Закарпаття, звернувся не «байдужий» громадянин, який повідомив що підчас інтерв’ю угорському телеканалу М-1 яке було записано 10 листопада в Ужгороді. Голова закарпатської партії КМКС Василь Брензович, порушив статтю 161 ККУ.
Стаття 161. Порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками.
1. Умисні дії, спрямовані на розпалювання національної, расової чи релігійної ворожнечі та ненависті, на приниження національної честі та гідності, або образа почуттів громадян у зв'язку з їхніми релігійними переконаннями, а також пряме чи непряме обмеження прав або встановлення прямих чи непрямих привілеїв громадян за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, інвалідності, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками - караються штрафом від двохсот до п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до п'яти років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.

Наразі,які дії вчинить поліція згідно цього повідомлення невідомо.
Категорія : Політика
{back-link}
{next-link}


Loading...
загрузка...