В Ужгороді поліція зупинила роздачу спецвипуску газети про діяльність мера

жовтня 21 / 2020
Управління муніципальної варти Ужгородської міськради перешкоджає роздачі спецвипуску газети «УжСіті», в якій йдеться про діяльність міського голови Б.Андріїва. Про це повідомили волонтери, які поширюють видання у центрі міста.

За їхніми словами у газеті від назвою «12 досягнень Андріїва за 5 років мерства» подана інформація про зловживання та довгобуди у місті. Зокрема, про площу Петефі, Слов’янську набережну, кримінальну справу щодо Совиного гнізда, бруківку тощо. Як повідомив розповсюджувач, зранку до них підійшли представники муніципальної варти та почали перешкоджати роботі. Через 15-20 хв на місце прибули правоохоронці Національної поліції, які повідомили про дзвінок на гарячу лінію «102» про порушення правил агітації. Вивчивши зміст газети, правоохоронці жодних порушень не виявили, але почали опитувати волонтерів, що триває понад годину і заважає їхній діяльності. Опитування має провести ще дільничний, якого чекають понад 1,5 год.

За ситуацією спостерігають 6 представників муніципальної варти, які не зважають, що поряд роздають ще кілька спецвипусків інших газет з інформацією, що безпосередньо стосується агітації. За словами розповсюджувачів «УжСіті», незважаючи на психологічний тиск, вони продовжують свою роботу і чекають дільничного.
Категорія : Політика


Залишити Коментар