Василь Петьовка: «Для всіх нас найдорожчою є та земля, де ми народилися та виросли!»

жовтня 21 / 2020

Напередодні місцевих виборів народний депутат України Василь Петьовка поділився своїм думками щодо розвитку Закарпаття. Як зазначає народний депутат, саме команда «Рідного Закарпаття» зможе втілити в життя всі плани та вирішити проблеми, на які київські бюрократи просто не звертають уваги:
«Впродовж політичної кар'єри відвідав багато інших областей України, неодноразово мав закордонні поїздки. Але точно знаю, що хотів би жити тільки тут, на Закарпатті.

Люблю нашу природу, захоплююсь архітектурою і пам’ятками наших міст і селищ.

Гадаю, ви відчуваєте те саме, адже для всіх нас найдорожчою є та земля, де ми народилися та виросли. І всі ми хочемо змін на краще для нашої області, для нашого рідного міста чи села!

Закарпатці щиро говорять про проблеми, і я завжди їм щиро відповідаю, ніколи не кривлячи душею. Не все можна вирішити відразу, це правда. Дуже багато фінансових та бюрократичних перепон зустрічаються на цьому шляху, а наші побажання часто йдуть у розріз з баченням київських політичних сил.

Все це передувало створенню першої патріотичної регіональної партії «Рідне Закарпаття».

Позиція партії проста та абсолютно зрозуміла - кожен закарпатець, який сплачує податки, повинен бачити результат роботи місцевої влади.

Єдиним механізмом ми маємо працювати над створенням робочих місць, допомогою підприємцям та наповненням бюджету. Щоб кожен працівник приватного та державного сектору відчув вдячність за свою важку роботу не на словах, а у розмірах доходів.

Для Закарпаття настав час вигнати з місцевих рад некомпетентних чиновників, які, як ота п’явка, присмокталися до місцевих бюджетів!

Без ефективного менеджменту на місцях ми можемо втратити головне - 5 років часу, за які маємо шанс дати поштовх для розвитку наших громад.

Місцеві вибори завершують реформу з децентралізації. Тому дуже важливо, хто саме очолить громади - рідні закарпатці чи київські бюрократи.

25 жовтня обирай своє, рідне! Рідне Закарпаття!», - наголосив народний депутат Василь Петьовка.

Категорія : Політика


Залишити Коментар