Виборчі тенденції: хто переможе на Закарпатті?

жовтня 20 / 2020
До місцевих виборів, що відбудуться 25 жовтня, залишилося зовсім мало часу. Тому дуже важливо підбити деякі підсумки, аби зрозуміти хто, як і з чим йде на вибори в Закарпатті.

На сьогодні в Закарпатську обласну раду балотується 10-ть політичних партій. Це партія «Слуга Народу», яка вже не має тієї захмарної підтримки виборців як минулого року і рейтинг якої просідає по всій Україні. Для партій влади така тенденція є цілком традиційною.

Висунули список кандидатів і «ЄС» зі своїм сталим електоратом прихильників експрезидента Петра Порошенка.

Найвірніші прихильники «Батьківщини», скоріше за все, віддадуть свої голоси за цю партію. Хоча таких залишилось не дуже багато. Передвиборчий 5%-й бар’єр до обласної ради ця політична сила може і не подолати.

Сумнівні шанси і в партії «Команда Андрія Балоги» – прізвище політика асоціюється з 20-річним політичним брендом, який не приніс для області жодних глобальних успіхів.

Не можна пройти осторонь і деяких електоральних успіхів партії ОПЗЖ, які тримаються на рейтингу проросійських телеканалів. Партія має усі шанси потрапити до облради.

Непрохідною є партія «За майбутнє» – у народі її ще називають «Майбах» – як одне з найдорожчих авто у світі. І не дивно, адже за партією міцно закріпився імідж олігархічного проекту з конкретними меркантильними інтересами по всій Україні.

На межі партія угорців КМКС. Зважаючи на те, що за останні роки значна частка їх електорату виїхала з України, шанси потрапити в обласну раду у цієї партії незначні.

Найбільш несподіванкою стала партія «Рідне Закарпаття», створена чотирма нардепами – Валерієм Лунченком, Василем Петьовкою, Владіславом Поляком та Робертом Горватом.

Вона створила на цих виборах найпотужніший передвиборчий список, веде дуже ефективну виборчу кампанію по всій Закарпатській області і тому стрімко набирає відсотки підтримки закарпатців.

До цієї партії важко висунути якісь претензії. Це перша місцева політична партія, до якої приєднались уродженці Закарпаття.

Коли створювалася команда партії, першою вимогою до кандидатів була здатність робити свою управлінську роботу ефективно і професійно. Перемога за тими, хто працює – вважають у партії.

Тут зібралися і відомі голови громад, і фахові керівники, і поважні люди різних професій – вчителі, лікарі, фермери. «Рідне Закарпаття» викликає тільки позитивні емоції, адже її основна мета – наполеглива праця на користь Закарпаття і захист інтересів закарпатців.

Це молода політична сила, яка заявила про себе потужним списком кандидатів та за короткий період часу стала лідером виборчих перегонів!

25 жовтня обирай своє, рідне!
Категорія : Політика


Залишити Коментар