Нова школа у Квасах – бути чи не бути (Відео)

жовтня 08 / 2020
Нова школа у Квасах – бути чи не бути (Відео)

Про це Олексій Петров - голова Закарпатської ОДА повідомив на своїй сторінці.
· ·
Нова школа у Квасах – справа честі для мене. Бо за усі мої поїздки краєм, я не бачив навчального закладу у більш плачевному стані. Як, власне, і не бачив такого безвідповідального ставлення до громади, як це собі дозволяє керівництво Квасівської сільради. Тому чітко і по пунктах:
✅Будівництво нової школи у селі розпочнеться наступного року. Об’єкт внесений у програму Президента «Велике Будівництво», захищений і шляху назад не має. Це я вам гарантую.
✅Зараз проводимо коригування проектно-кошторисної вартості, бо багато хто хотів нагріти руки на новій школі, роздув бюджет і зараз ці люди перебувають під слідством.
✅Перебування взимку учнів у старому приміщенні – це загроза їхньому життю і здоров’ю. Це добре знає сільський голова та окремі депутати, однак не підтримують рішення про ТИМЧАСОВЕ переведення навчального закладу у приміщення сільради.
✅Готовий бути присутнім на наступній сесії Квасівської сільської ради, аби гарантувати усе вищенаведене і закрити усі питання та маніпуляції раз і назавжди.
Категорія : Політика


Залишити Коментар