Народний депутат Василь Петьовка звернувся до Прем’єра та Міністра захисту довкілля, і все через бюрократію

жовтня 06 / 2020
Жителі високогірних сіл, переважна більшість яких не газифіковані, для опалення користуються дровами. З настанням холодів – це єдиний засіб для опалення будівель. Протягом 25 років Карпатський біосферний заповідник за рахунок санітарних рубок щорічно виділяє громадянам, працівникам заповідника, для соціальних закладів і ведення полонинського господарства паливні дрова та будівельну деревину. Через бюрократичну тяганину цього року питання забезпечення паливними дровами жителів високогірних населених пунктів досі не вирішене. Чиновники у високих кабінетах мотивують це ніби-то не затвердженими вчасно інструкціями, однак що заважало вчасно затвердити ці інструкції – питання відкрите.

Через бюрократію жителі віддалених високогірних сіл не можуть отримати паливні дрова, змушені вдаватися до самовільних рубок, адже опалювати будинки з настанням холодів потрібно. Про невдоволення жителів, працівників соціальної сфери, яким доводиться сидіти в холоді – говорити не доводиться. Виникає соціальна напруга та постійні конфлікти адміністрацією заповідника та місцевими громадами через неможливість отримати дрова для опалення з настанням холодів

Народний депутат Василь Петьовка звернувся до Прем’єра Шмигаля та Міністра захисту довкілля та природніх ресурсів Романа Абрамовського терміново якнайшвидше затвердити ліміти Карпатському біосферному заповіднику шляхом проведення санітарно-оздоровчих заходів та інших рубок на 2020 рік, щоб населення високогірних, переважно депресивних сіл, мало можливість якнайшвидше отримати дрова для обігріву.
Категорія : Політика


Залишити Коментар