Закарпатська «Солідарність» у двох фото та брехня Климпуш-Цинцадзе, що вона не покине закарпатців

вересня 20 / 2020

«Коли в 1944 році на Закарпаття прийшли совєцькі «асвабадітєлі», мій дідусь – головний командант Карпатської Січі Дмитро Климпуш – розумів, що його не омине гірка чаша сибірських таборів. Багатьом борцям за вільну Україну він допоміг виїхати за кордон і уникнути репресій, а сам лишився і відбув тяжкі роки знущань у ГАЛУГу...
Тато згадує, як дідик казав, що не покине своїх людей, закарпатців, і розділить із ними їхню долю. Нині, коли до влади прийшли популісти і зрадники, які руйнують державу, а наша політична сила в жорсткій опозиції, я теж не покину закарпатців» - заявила Ivanna Klympush-Tsintsadze.
«Коли в 1944 році на Закарпаття прийшли совєцькі «асвабадітєлі», мій дідусь – головний командант Карпатської Січі Дмитро Климпуш – розумів, що його не омине гірка чаша сибірських таборів. Багатьом борцям за вільну Україну він допоміг виїхати за кордон і уникнути репресій, а сам лишився і відбув тяжкі роки знущань у ГАЛУГу...Тато згадує, як дідик казав, що не покине своїх людей, закарпатців, і розділить із ними їхню долю. Нині, коли до влади прийшли популісти і зрадники, які руйнують державу, а наша політична сила в жорсткій опозиції, я теж не покину закарпатців» - заявила Ivanna Klympush-Tsintsadze.
Наразі, яка проживає в Києві, чоловік та дочка якої громадяни Грузії, а інша дочка громадянка США.Просимо ознайомитися з декларацією пані за минулий рік.Ще цікаво, що у Векіпедію пані навіть не дала дані, що вона має якесь відношення до Закарпаття.

Категорія : Політика


Залишити Коментар