Хто з кандидатів до парламенту від Рахівщини найбільше витратив на рекламу в Facebook?

серпня 17 / 2020
Хто з кандидатів до парламенту від Рахівщини найбільше витратив на рекламу в Facebook?
Хто з кандидатів до парламенту від Рахівщини найбільше витратив на рекламу в Facebook?21 липня 2019 року в Україні відбулися позачергові вибори народних депутатів Верховної Ради України. Від виборчого округу 72, який охоплює Рахівський та частину Тячівського районів, за місце в парламенті боролись рекордні 19 кандидатів.

За допомогою сервісу Аналізатор реклами від Громадянська мережа ОПОРА ми дослідили, хто ж із кандидатів "влив" найбільшу кількість грошей, щоб "достукатись" до користувачів Facebook.

Найменшу суму за даними сервісу, на рекламу в соцмережі витратили Вадим Носа - Тячівський округ та Ivan Palinkash. Максимальна сума, вкладена в рекламу, склала відповідно до $100 та до $200.

Переможець виборів, нардеп Василь Петьовка витратив на рекламу $693. $1287 пішло на рекламу екс-мера Рахова Ярослава Думина, виборчу сторінку якого тепер із соцмережі видалено.

Найбільшу ж суму в рекламу "влив" Василь Юращук. За даними сервісу, тодішній начальник Закарпатського управління Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України, кандидат від Політична Партія "ПАТРІОТ" витратив рекордні $37 522. Хоча за даними Бібліотеки політичної реклами Facebook, зі сторінки Василя Юращук було витрачено $4 253, що все-одно перевищує витрати інших кандидатів. Його просуванням займалось столичне діджитал-агентство International Digital Agency Synov-Systems LLC.
Категорія : Політика


Залишити Коментар