Міський голова Берегова Золтан Бабяк звернувся до Зеленського стосовно «угорського району»

червня 10 / 2020
Міський голова Берегова Золтан Бабяк звернувся до Зеленського стосовно «угорського району»


Відкритий лист Президенту України


Шановний Володимире Олександровичу!

Мешканці Берегова занепокоєні регулярними спекулятивними публікаціями у ЗМІ про так званий «угорський район на території Закарпаття».

Ми - теж громадяни України! І маємо право на самоврядування, як й інші громадяни з решти областей країни.

У Берегові мирно проживають поруч українці, угорці та ще 17 різних національностей. Ми святкуємо національні та релігійні свята разом. У нас дві Пасхи, два Різдва та багатоколоритна інтеретнічна культура! І цей факт зміцнює Україну, а не навпаки.

Ті ЗМІ, які іменують район «угорським», закладають перешкоду для прийняття відповідного рішення Верховної Ради.

Скільки можна вважати нас другорядними громадянами України з натяком на національність?!

Якщо би Берегівський район був ліквідований, а населені пункти разом з містом Берегове стали би частиною сусіднього Мукачівського району (як попередньо планувалось), тоді все пройшло би тихо з боку мукачівських лідерів!

Берегове не хоче бути приєднаним до Мукачівського району!

Майже 20 років тому Верховна Рада надала Берегову статус міста обласного значення, який, ми вважаємо, надає нам право бути центром району.

«Колонізація» Берегова як міста обласного значення не вийде!

Пане Президенте !

У новорічному привітанні, в якому згадували наше місто, Ви зверталися декількома мовами, підкресливши індивідуальність кожного громадянина України. І саме така багатоманітність є відображенням нашого реального повсякдення. У мирі! В інтеретнічній гармонії! З гостинною душею!

Відтак прошу Вашого втручання, аби припинити спекуляції навколо адміністративної реформи з відтінком штучного сепаратизму навколо Берегівського району.

Дозвольте запросити Вас як Президента відвідати наше місто у найближчий час для особистого ознайомлення з нашими досягненнями та проблемними питаннями.

Дозвольте запросити Вас особисто як друга у мій дім, щоби посмакувати угорським бограчем-гуляшем з українським салом та баношем мого власного приготування у Берегові, якому 957 років.

З повагою міський голова Берегова Золтан Бабяк
Категорія : Політика


Залишити Коментар