Закарпатський нардеп Валерій Лунченко закликав колег підтримати фінансування ремонту місцевих доріг

червня 05 / 2020
Закарпатський нардеп Валерій Лунченко закликав колег підтримати фінансування ремонту місцевих доріг

Вчора український Парламент ухвалив законопроект № 3510, покликаний збільшити фінансовий ресурс для впорядкування автомобільних шляхів місцевого значення.

Документ дає можливість спрямовувати кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам нижчого рівня.

Закарпатський нардеп Валерій Лунченко закликав колег по сесійній залі підтримати це вкрай важливе рішення.

«Як депутат-мажоритарник, про стан доріг знаю не з чуток, тож закликав колег по сесійній залі підтримати Проєкт Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України № 3510.

Цим рішенням ми даємо можливість місцевим бюджетам використовувати кошти, отримані за субвенціями, на фінансування доріг, без тих штучних обмежень, які ми мали до цього», – зазначає нардеп у своєму дописі в соцмережі FB.

“Проєкт Закону забезпечить можливість збільшення фінансування для покращення стану автомобільних доріг загального користування місцевого значення за рахунок додаткових позабюджетних запозичень, ефективному та цільовому використанню бюджетних коштів у 2020 році”, – йдеться в пояснювальній записці до закону.

Завдяки цьому рішенню органи місцевого самоврядування отримають більше фінансових можливостей для розбудови дорожньої інфраструктури.

Збільшення обсягів фінансування на ремонт закарпатських доріг завжди був одним з основних пріоритетів у діяльності нардепа Валерія Лунченка.

Разом з іншими колегами із Закарпаття – Петьовкою Василем, Поляком Владіславом та Горватом Робертом, народний обранець завжди звертає увагу уряду на проблему стану місцевих доріг.

В минулому обранцю вдалося дати старт ремонту низки місцевих доріг в межах свого округу та домогтися фінансування на такі важливі транпортні артерії як Н-09 та М-23.

«Законопроєкт в цілому забезпечить збільшення фінансування для покращення стану автодоріг у містах та селах України.

Розбудова транспортної інфраструктури є одним з пріоритетів роботи нашої депутатської групи, задекларованим у наших передвиборчих програмах.

Дякую усім колегам за підтримку цього важливого законопроєкту!» – зазначив Валерій Лунченко.

Категорія : Політика


Loading...
загрузка...Залишити Коментар