Василь Петьовка: дякую усім, хто сумлінно виконує свою роботу - від сільського лікаря та дільничного до вищого керівництва держави

березня 23 / 2020
Василь Петьовка: дякую усім, хто сумлінно виконує свою роботу - від сільського лікаря та дільничного до вищого керівництва держави
У такі складні часи наша держава тримається на кожному, хто сумлінно продовжує працювати над її збереженням та функціонуванням.

Сьогодні ми всі у зоні ризику. Вірус не обирає, йому байдуже на статус та регалії.

У першу чергу, здоров'я і життя наражають на небезпеку ті, хто безпосередньо бере участь у заходах з протидії поширенню хвороби. Не оминає ризик й депутатів ВРУ та представників місцевого самоврядування, які також виконують свої важливі функції.

Проте, трапляються поодинокі випадки, коли можновладці, сховавшись за парканом та озброївшись ЗМІ і соцмережами, повчають правилам життя, щоб по закінченні біди нагадувати про свої "важливі" поради.

Воістину, перевагою скрутних часів є можливість відрізнити чесних та справжніх від тих, хто використовує цю тему для політичних спекуляцій.

Я дякую усім, хто сьогодні сумлінно виконує свою роботу - від сільського лікаря та дільничного до вищого керівництва держави!

Не забувайте, що всі вони виходять на роботу заради Вас, то ж дотримуйтеся карантину та залишайтеся вдома заради них!
Категорія : Політика


Loading...
загрузка...