Для відновлення гідротехнічних споруд на Тячівщині та Рахівщині потрібно 92,7 мільйонів

січня 16 / 2020
Для відновлення гідротехнічних споруд на Тячівщині та Рахівщині потрібно 92,7 мільйонів


Представники депутатської групи «Довіра», до якої входять народні депутати від Закарпаття Василь Петьовка, Валерій Лунченко та Роберт Горват зустрілися з Прем’єром Гончаруком.

Про зустріч на своїй сторінці у мережі фейсбук розповів народний депутат Василь Петьовка: «Вчора у стінах Кабміну відбулася робоча зустріч представників депутатської групи "Довіра" з Прем'єр-міністром України Олексієм Гончаруком.

Разом з колегами - нардепами із Закарпаття підняли ряд важливих питань, які стосуються фінансування програми розвитку регіону українських Карпат на наступні два роки, реконструкції та будівництва нових міжнародних пунктів пропуску на кордоні з ЄС, ремонту доріг, фінансування протипаводкових програм тощо.

Для мене як для депутата-мажоритарника з 72 округу останнє питання є вкрай важливим, оскільки після проходження сумнозвісних паводків потреба у коштах на відновлення гідротехнічних споруд у Рахівському та Тячівському районах складає 92,7 мільйонів гривень.

Для забезпечення виконання програми комплексного протипаводкового захисту в басейні р.Тиса на території наших районів маємо потребу у виділенні ще 70,2 мільйонів гривень.

Нагадаю, що раніше мною було ініційовано зустріч в Закарпатскій ОДА щодо вирішення питання розчищення русел закарпатських річок.

Дякую колегам з депутатської групи "Довіра", зокрема, представникам нашої області - Валерію Лунченку та Роберту Горвату за активну роботу у вирішенні піднятих питань!»
Категорія : Політика


Loading...
загрузка...