«Домовитись не вийде»: Прем’єр-міністр закликав відсторонити головного лісівника Закарпаття Мургу

січня 15 / 2020
«Домовитись не вийде»: Прем’єр-міністр закликав відсторонити головного лісівника Закарпаття Мургу
Прем’єр-міністр Олексій Гончарук у вівторок представив нового керівника Державного агентства лісових ресурсів Андрія Заблоцького.

«Прошу вас знайти всередині системи порядних, професійних, чесних людей, які допоможуть навести порядок. Всіх інших можна попросити на вихід одразу», — сказав прем’єр.

«Маємо багато інформації, чуток (десь підтверджених десь ні), що відбувається у кожній області, але загальна логіка наступна. З 1 лютого мають принципово змінитися правила роботи ринку. Деревина має продаватися через конкурентні процедури, прямі контракти мають піти в історію. Я розумію, що це зручно іноді, але це дуже часто пов’язано з корупцією», — продовжив Гончарук.

Прем’єр доручив новому керівнику Держлісагенства забезпечити роботу онлайн-майданчиків з 1 лютого.«Розраховую, що протягом наступних тижнів ситуація принципово зміниться. Задача — забезпечити централізований обіг деревини. Досі є господарства, які дозволяють собі не чіпувати деревину. Доручаю до 1 лютого також забезпечити перехід всіх господарств на централізовану систему обігу.

Хто не почує — буде складно працювати. Тим, хто працює собі на карман, або на якогось дядю — пишіть заяву і звільняйтесь. Домовитись не вийде», — заявив прем’єр.

«Маємо більше садити, ніж рубати», — сказав Заблоцький та згадав про «ліс у смартфоні». Ліси збираються інвентаризувати, ввести кримінальну відповідальність за «дерево без бірки».

«Відтепер жодних «чорних лісорубів» під прикриттям територіальних управлінь Держлісагентства не має бути. Найбільше скарг — на Закарпатті. Тому закликав відсторонити керівника Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства (Валерія Мургу. — ред)», — написав Гончарук у Telegram.
Категорія : Політика


Loading...
загрузка...