Новий голова Рахівської РДА «насварив» начальника міграційної служби району

січня 09 / 2020
Новий голова Рахівської РДА «насварив» начальника міграційної служби району

Під час робочої зустрічі голова Рахівської РДА Віктор Медвідь та начальник райвідділу ДМС Федір Андрусяк обговорили проблемні питання надання громадянам адміністративних послуг у сфері міграції, інформує Рахівська райдержадміністрація.

Робочу зустріч організували у зв’язку із неодноразовими скаргами на роботу районного підрозділу міграційної служби, що змушує мешканців району звертатися за отриманням адміністративних послуг у сфері міграції до відповідних підрозділів інших районів області та за її межі.

Під час наради було проаналізовано роботу з оформлення та видачі паспортів громадянина України і громадянина України для виїзду за кордон, роботу з громадськістю, в тому числі функціонування онлайн-сервісу ,,Електронна черга”.

Йшла мова про недопустимість неетичної поведінки працівників підрозділу, зрозумілість планової черги та роботи онлайн-сервісу, вчасне виготовлення, заміну та отримання паспорта.

Голова РДА Віктор Медвідь підкреслив, що останніми роками міграційна служба зазнала значного реформування. Зокрема було успішно впроваджено ,,біометричні” закордонні паспорти та паспорти громадянина України у вигляді ID-картки.

- Послуги, що надаються районним відділом ГУДМС повинні бути доступними, законними та без затримок і попереднього відвідування кабінету керівника, - зазначив Віктор Медвідь. – Жоден житель району, не повинен виїздити за межі Рахівщини аби отримати якісні послуги.

Віктор Медвідь доручив керівнику Рахівського районного відділу ГУДМС в Закарпатській області в найкоротший термін виправити помилки, та висловив сподівання, що міграційна служба успішно виконуватиме своє ключове завдання – надаватиме громадянам якісні адміністративні послуги у сфері міграції, аби мешканці громад району відчули зміни на краще.
Категорія : Політика


Loading...
загрузка...