Голові Хустської райради Іванчо оголошено підозру

грудня 04 / 2019
Голові Хустської райради Іванчо оголошено підозру
Разом із оголошеною підозрою скандальному голові Хустської райради Юрію Іванчо до суду також направлено і обвинувальний акт за фактом незаконної відмови у доступі закарпатця до публічної інформації про заробітну плату.

Йдеться про події минулого року, коли закарпатцем С.Данком був поданий інформаційний запит до Хустської районної ради щодо надання інформації про виплати заробітної плати голові Хустської райради та його заступникам, а саме у розрізі – основна заробітна плата, премія, матеріальна допомога та надбавки за період січня-жовтня 2018 року.

Однак, всупереч законодавству про інформацію, яким чітко визначено, що не може бути обмежено доступ до інформації про розпорядження бюджетними коштами, голова Хустської районної ради Юрій Іванчо не надав запитувану публічну інформацію.

Відтак, як повідомила прокуратура Закарпатської області, через наявність в діях діючого голови райради очевидних ознак кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 171 Кримінального кодексу України, Юрію Іванчо 19 листопада 2019 року оголошено підозру, а вже 26 листопада скеровано відповідний обвинувальний акт до Хустського районного суду. Найближчими днями дану кримінальну справу має призначити до розгляду голова суду Михайло Довжанин, — повідомляють крайові ЗМІ.
Голові Хустської райради Іванчо оголошено підозру
Категорія : Політика


Залишити Коментар