На Закарпатті відбулася конференція обласного осередку політичної партії "Опозиційна платформа - за життя"(фото)

листопада 29 / 2019
На Закарпатті відбулася конференція обласного осередку політичної партії "Опозиційна платформа - за життя"(фото)

На конференцію політичної сили прибули делегати з усіх районів області.

Одне з ключових питань порядку денного – обрання нового керівника Закарпатського регіонального осередку “Опозиційної платформи – за життя”.

Народний депутат України, голова політради та голова стратегічної ради “ОПЗЖ” – Віктор Медведчук запропонував переобрати на посаду керівника осередку – депутата Закарпатської обласної ради Івана Чубирко.

Пропозицію голови політради партії “Опозиційна платформа – за життя” Віктора Медведчука, присутні на конференції делегати підтримали одноголосно.

Зокрема, після переобрання, політик окреслив головні завдання, які стоять перед політичною силою:

“Опозиційна платформа – за життя” завжди підтримує те, що треба для людей, те, що потрібно для країни щодо позитивних змін на краще життя. Так, ми будемо працювати і далі, ми ніколи не ігноруватимемо наші принципи, нашу партійну принциповість і послідовність” – запевнив політик.

Окрім цього, народний депутат Віктор Медведчук, повідомив про новий статус у фракції ОПЗЖ.

“Закарпаття для мене – це рідний край. Відтепер я буду відповідати як депутат у фракції за вашу область. Чому надзвичайно радий. І моє головне завдання – захищати Закарпаття та розвивати область”.

Саме із Закарпаття стартувала політична кар‘єра Віктора Медведчука, який наприкінці 90-их здобув переконливу перемогу на виборах та увійшов у парламент, а звідти на керівні державні посади.

Віктор Медведчук зауважив, що проблеми, з якими стикаються жителі Закарпаття, характерні для всієї країни: “Це сьогодні реальне наповнення соціальних програм, робочі місця, тому що безробіття на Закарпатті вище, ніж в інших регіонах. Це комунальні тарифи, питання землі і багато іншого”.

Під час робочого візиту на Закарпаття голова політради партії “Опозиційна платформа – за життя” – Віктор Медведчук анонсував відкриття громадських приймалень. Їх планують облаштувати в Ужгороді та Мукачеві.

“Ми домовилися, що будемо разом працювати над вирішенням тих проблем, які є і які, можливо, на перший погляд, не видно з Києва, або, навіть, відомі для Києва. Враховуючи, що я взяв на себе такий обов’язок, буде відкрита громадська приймальня. На Закарпатті будуть працювати мої штатні працівники”, – сказав він.

Народний депутат України вважає, що його багаторічний досвід в цьому плані піде на користь.

“Я думаю, що у нас є великий досвід, напрацьований багато років тому, коли я був народним депутатом. Ми могли дещо зробити позитивне тоді, і думаю, що ми зможемо з ще більшим натхненням, результативністю та ефективністю робити це сьогодні і завтра. Ми докладемо до цього максимум зусиль. Будемо робити все, щоб ситуація змінювалася на краще для людей, для закарпатців”, – підкреслив голова стратегічної ради “ОПЗЖ” Віктор Медведчук.

Під час конференції політик не обійшов і теми рекордної заборгованості із зарплат в Україні, яка досягла 3,141 млрд грн.

“Такої заборгованості ніколи фактично за 17 років не було. І це рекордна заборгованість. Це пряма, неупереджена, об’єктивна оцінка дій уряду і дій команди пана Зеленського”, ? підкреслив народний депутат України – Віктор Медведчук.

Голова політради партії “Опозиційна платформа ? за життя” підкреслив: – “у тому, що виникла така ситуація, вина насамперед уряду пана Гончарука. Такі недосвідчені, професійно непідготовлені люди не мають права обіймати посади у вищому виконавчому органі держави”.

Саме уряд довів цю ситуацію до крайності, зазначив народний депутат України Віктор Медведчук:

“Зеленському доповіли не все. Йому доповіли, що вчителі, медпрацівники та працівники сфери охорони здоров’я страждають через заборгованість із зарплат. Це правда. І потрібно йти назустріч, зокрема цим категоріям наших громадян. Але він промовчав, що заборгованість становить 3,141 млрд грн на 1 листопада ? і це рекордна заборгованість з 2001 року”.

Політик також зауважив, – “Ми маємо змінити економічну ситуацію та переглянути сьогодні зону вільної торгівлі з ЄС, ми повинні йти шляхом скасування взаємних санкцій між Росією і країнами СНД, ми повинні відновити економічні відносини, відкрити дорогу нашому експорту…”.

Щодо мети візиту та завдань, які окреслили в рамках конференції Віктор Медведчук підкреслив, – “що на партійній конференції підняли ті проблемні питання, які не вирішувалися як за минулої влади, так не вирішуються й за цієї – Зеленським і його командою”.

На Закарпатті відбулася конференція обласного осередку політичної партії "Опозиційна платформа - за життя"(фото)
Категорія : Політика


Loading...
загрузка...