Сесія Ужгородської міськради знову пройшла з протестами і суперечками (ВІДЕО)

листопада 14 / 2019
Сесія Ужгородської міськради знову пройшла з протестами і суперечками (ВІДЕО)


В Ужгороді на засіданні сесії міськох ради заслухали звіт керівника місцевої прокуратури та розглянули майже 90 питань порядку денного. Вже традиційно не обійшлося без протестів. «Не кради у дітей!», «Руки геть від майна ОСББ!» – з такими гаслами прийшли на засідання представники ОСББ «Керченське-Ужгород».

Мешканці будинків №7 і 7а на вулиці Керченській обурені тим, що на порядку денному питання продажу приміщень, де раніше займалися діти у гуртках. Депутати дослухалися і не підтримали проєкт цього рішення.

«Коли реалізують проєктоблаштування футбольного поля на вулиці Можайського, 16, який виграв конкурс Громадських ініціатив ще у 2016 році?» – з цим питанням вкотре звернулися до депутатів міської ради представники ОСББ «Унгварський, 16».

Дикусійними були питання стосовно фінансування будівництва, а особливо завершення ремонтів різних об’єктів міста, а також щодо пільгових перевезень міським громадським транспортом та запровадження електронних квитків.

Загалом депутати розглянули майже 90 питань порядку денного, серед яких: затвердження низки програм різних сфер життєдіяльності міста, майнових і земельних питань. Також на засіданні заслухали звіт керівника місцевої прокуратури про результати роботи за 9 місяців поточного року.

Варто додати, один з депутатів озвучив важливу інформацію із зали засідань Верховної Ради України стосовно акцизного збору, який уряд планував у 2020 році забрати у громад і направити у державний бюджет.

І на завершення – позитив. Однокімнатну квартиру у новому будинку на вулиці Володимирській передадуть родині Аніти Білей. Нагадаємо, два роки тому на дівчинку впала гілка дерева, яку обрізали комунальники, і пошкодила їй ногу.

Категорія : Політика
{back-link}
{next-link}


Loading...
загрузка...