В Берегові буде створено територіальну громаду за участю семи сіл району

листопада 12 / 2019
В Берегові буде створено територіальну громаду за участю семи сіл району

Відбулося засідання позачергової 45-ї сесії Берегівської міської ради VII скликання, на якій були присутні 19 депутатів. На порядку денному розглядалося два питання: 1) Про надання згоди на добровільне приєднання сільських територіальних громад до Берегівської міської територіальної громади; 2) Про внесення змін до рішення міської ради №1355 від 14.12.2018р «Про міський бюджет на 2019 рік» (зі змінами від 08.02., 22.03., 30.05., 17.07. та 27.09.2019 року).
В роботі сесії взяли участь сільські голови: Іштван Локіта (с. Гать), Степан Барта (с. Яноші), Віктор Калинич (с. Велика Бакта), Барнабаш Кочиш (с. Галабор), Андрій Мештер (с. Геча) та Імре Салаі (с. Бадалово).
По першому питанню, розглянувши листи семи сільських голів та рішення сесій сільських рад (Гатянської, Кідьошської, Яношівської, Гечанської, Великобактянської, Бадалівської та Галаборської) про надання згоди на добровільне приєднання до Берегівської міської територіальної громади з центром у місті Берегове, депутати надали згоду на добровільне приєднання вищевказаних сільських рад до Берегівської міської територіальної громади.
По другому питанню начальник фінансового управління Ольга Андришин доповіла про зміни до бюджету. А саме, про повернення коштів до районного бюджету у розмірі 600 тис.грн., які не було використано та виділення коштів по програмі «Регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами» для комунального підприємства «ЕКО БЕРЕГОВО».У ході дискусії депутати вирішили проголосувати за повернення коштів до районного бюджету, а питання по виділенню коштів на «ЕКО БЕРЕГОВО» - повернути на доопрацювання та розглянути його на наступному засіданні. Відтак, 45-ту сесію Берегівської міської ради було не закрито, а призначено друге засідання на 15 листопада 2019 року.

В Берегові буде створено територіальну громаду за участю семи сіл району


Про на своїй сторінці у Фейсбук повідомив міський голова Берегова Золтан Бабяк.


Категорія : Політика
{back-link}
{next-link}


Loading...
загрузка...