Народний депутат Василь Петьовка,керівництво Тячівщини та голова ОДА обговорили питання району

листопада 08 / 2019
Народний депутат Василь Петьовка,керівництво Тячівщини та голова ОДА обговорили питання району
8 листопада, в камінному залі облдержадміністрації відбулася зустріч голови ОДА Ігоря Бондаренка з народним депутатом Верховної Ради України Василем Петьовкою, обласним обранцем Петром Голубкою, в.о. головою Тячівської РДА Михайлом Полажинцем, головою Тячівської райради Іваном Фабрицієм та депутатським корпусом районної ради.
Під час зустрічі обговорювалися проблемні питання Тячівщини. Зокрема, гостро стояло питання будівництва доріг обласного значення (Колочава-Усть-Чорна-Калини-Бедевля, Синевір-Колочава-Буштино, Калини-Верхнє Водяне, Стеблівка-Крайниково-Вонігово), ремонт дороги державного значення Н-09, будівництво моста в смт. Буштино та ремонт моста в смт. Тересва тощо.
Іван Фабрицій поінформував голову ОДА про колективне звернення, в якому просять очільника краю врахувати особливості Тячівського району та залишити його окремою адміністративною одиницею. Ігор Бондаренко пообіцяв учасникам зустрічі всіляко посприяти у позитивному вирішенні цього питання.
Голова обласної адміністрації також повідомив учасників зустрічі про те, що в облдержадміністрації створена робоча група, яка активно займається вивченням стану доріг в області, і за результатам роботи якої буде сформований перспективний план, на підставі якого буде відбуватися ремонт і будівництво доріг.
Категорія : Політика


Loading...
загрузка...Залишити Коментар