Михайло Рівіс скликає позачергову сесію

листопада 08 / 2019
Михайло Рівіс скликає позачергову сесію
На звернення від депутатських груп «За розвиток Закарпаття» та «За розвиток Тячівщини», Закарпатської обласної організації «КМКС» Партія Угорців України, Закарпатської обласної організації політичної партії «Єдиний Центр», Закарпатської обласної організація всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» голова Закарпатської облради Михайло Рівіс скликає позачергову сесію обласної ради на наступний тиждень.

До порядку денного пропонується внести два невідкладні питання. Перше ? про звернення до центральних органів влади щодо невідкладного внесення змін до Проекту Закону про Державний бюджет України на 2020 рік. В оприлюдненому проекті на сайті Верхової Ради України від 5 листопада 2019 року передбачається зменшення доходів органів місцевого самоврядування, що суперечить логістиці процесу децентралізації та не дозволить громадам виконувати в повну силу власні та делеговані повноваження, унеможливить надання повноцінних якісних послуг, не кажучи вже про розвиток територій.

Друге питання – про звернення до Прем’єр-міністра України та Голови Верховної Ради України щодо фінансового забезпечення будівництва аеропорту на Закарпатті. Сьогодні на Закарпатті фактично відсутнє авіасполучення з містами України, то необхідно внести зміни до Проекту Закону про Державний бюджет України на 2020 рік і передбачити необхідні кошти на ці цілі.

Виконавчий апарат Закарпатської облради
Категорія : Політика


Loading...
загрузка...Залишити Коментар