У Тячеві обговорили впровадження проєктів ДФРР

листопада 06 / 2019
У Тячеві обговорили впровадження проєктів ДФРР
Народний депутат України Василь Петьовка разом з очільником громади Іваном Ковачем обговорювали питання впровадження проєктів Державного фонду регіонального розвитку на території Тячівської громади на поточний рік та перспективу їх реалізації в 2020 році. Участь у робочій зустрічі взяли також депутат Закарпатської обласної ради Голубка Петро та голова правління Тячівської райспоживспілки Іван Бринзяник.
На офіційній сторінці народного депутата Василя Петьовки у мережі фейсбук ідеться: "Нагадаю, що влітку цього року КМУ взяв до уваги мої звернення та вніс до переліку проєктів, які фінансуватимуться за кошти ДФРР, об’єкти з нашого округу.
Приємно, що завдяки виділеним коштам у нашого краю є можливість вирішити нагальні питання, які турбують людей. Це і ремонти ДНЗ та ЗОШ, які оминали увагою декілька десятків років, будівництво спортивних майданчиків, відновлення дорожньої інфраструктури, об’єктів берегоукріплення, мережі водопостачання тощо.

З повним переліком проєктів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів ДФРР у 2019 році в Закарпатській області можна ознайомитися за посиланням - https://bitly.su/ffO1 .

Додам, що кошти ДФРР важливо не тільки отримати, але й ефективно використати.

Наша команда постійно докладає зусиль, щоб місцеві громади отримали від держави додаткове фінансування та змогли вирішити свої нагальні проблеми!"
Категорія : Політика


Loading...
загрузка...