«Карпатська панорама» - в Закарпатському апеляційному суді судиться з депутатом Берегівської міської ради Віталієм Антіповим

листопада 01 / 2019
«Карпатська панорама» - в Закарпатському апеляційному суді судиться з депутатом Берегівської міської ради Віталієм Антіповим

І знову, справу маємо з депутатом Берегівської міської ради Віталієм Антіповим. Так, той самий, якого, нібито, розшукує угорська поліція. Цього разу, пан депутат, судиться з Іриною Шелемон, яка свого часу покинула депутатську групу БПП в Берегівський міській раді, не бажаючи підтримувати сумнозвісного Віталія Антіпова. Про причини такого кроку, вона розповіла на своїй сторінці в соцмережах.

Що воно так, підтверджують, зокрема, лист, підписаний керівником Берегівської місцевої прокуратури В Жилкіним за № 01/116-36-17: «Повідомляю, що слідчім відділенням Берегівського ВП ГУНП в Закарпатській області, кримінальні провадження за період 2012-2017 років відносно Антіпова В. В., зокрема щодо організації незаконного грального бізнесу та здійснення дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула особа не закривались» Додамо до цього й лист ( на знімку) т. в. о. керівника Берегівського відділу поліції ГУНП в Закарпатській області. Програв в суді першої інстанції (Берегівський районний суд), В. Антіпов, маючи за собою такий шлейф із незакритих кримінальних справ, вирішив апелювати. До слова, ця справа розглядається вже другий рік (!) й стала обростати «бородою». На судовому засіданні, яке відбулося кілька днів тому, адвокат Е. Пуканіч, поставив під сумнів вище зазначені листи, стверджуючи, що це фальшивка, хвальково заявивши, що його клієнт Віталій Антіпов, виграв цивільну справу проти засновника газети «Карпатська панорама Валерія Разгулова про захист честі, гідності і ділової репутації та відшкодування моральної шкоди. Повна брехня, до речі, пан-адвокат вів себе, як «воша на гребені», постійно вскакував з місця. На, що отримав зауваження, від головуючого судді. Склалося враження, що саме Е. Пуканіч, - суддя, так він увійшов у раж, що повністю забрехався.

Цікаво й те, що судді апеляційного суду, не змогли прочитати Рішення Берегівського районного суду щодо мене й мого видання «Карпатська панорама». Можна тільки гадати, чому була подана така копія. Особисто я, вважаю, що це було зроблено навмисно, щоб потім ввести суддів в оман, стверджуючи зворотне. Більш того, послугами адвоката ми не користувалися, готуючи всі матеріали самі. Це була наша, справжня, перемога! А тепер, про саме рішення: «Позов Антіпова Віталія Вікторовича до засновника газети «Карпатська панорама» Разгулова Валерія Михайловича про захист честі, гідності і ділової репутації та відшкодування моральної шкоди – задовольнити частково. Визнати недостовірною та такою, що не відповідає дійсності, принижує честь, гідність, ділову репутацію, інформації, яка була поширена про громадянина та депутата Берегівської міської ради Закарпатської області Антіпова Віталія Вікторовича в газеті «Карпатська панорама» за 26 січня 2017 року в статті під назвою: «Ментовська мафія – безсмертна», а саме: «Щодо грального бізнесу, то тут виникла ціла схема, яку особисто виконував депутат міської ради Віталій Антіпов у готельно-розважальному комплексі «Магнум»… Зараз народний обранець, голова фракції пропрезидентської партії у Берегівській міській раді, Віталій Антіпов, насолоджується життям – на свободі, погрожує журналістам… Невже не знайдеться на зухвалого «кримінального авторитета» скромна камеро в СІЗО з нарами біля «параші»… Врешті вимог – відмовити». А саме - «Стягнути з засновника газети «Карпатська панорама» Разгулова Валерія Михаловича на користь Антіпова Віталія Вікторовича у вигляді одноразової виплати моральну шкоду в розмірі 30 000 гривень». Отож, повний облом!

«Карпатська панорама» - в Закарпатському апеляційному суді судиться з депутатом Берегівської міської ради Віталієм Антіповим
«Карпатська панорама» - в Закарпатському апеляційному суді судиться з депутатом Берегівської міської ради Віталієм АнтіповимДля «Карпатської панорами», вже не суть, хто керував «схемою», хто був круп’є, на момент обшуку підпільного казино. Нас більше цікавить, куди ділися так звані речові докази, вилучені гривні та валюта – чимала! В цій справі, рано ставити остаточну крапку, ми обов’язково до неї повернемося.

Щодо наступного засідання в апеляційному суді Закарпатської області, яке перенесли на кінець листопада, то адвокат Ірини Шелемон, передасть на розгляд і вищезгадане рішення Берегівського районного суду та, сподіваюсь, нарешті, там звернуть увагу й приймуть до відома, лист Берегівського відділу поліції на запит депутатів Берегівської міської ради про те, що кримінальні справи щодо громадянина Антіпова Віталія Вікторовича – не закриті!

Валерій Разгулов, головний редактор «Карпатської панорами»
Категорія : Політика


Залишити Коментар