Проти інвесторів: Слідом за фінансовим комітетом ВРУ, скандал назріває в екологічному

жовтня 30 / 2019
Проти інвесторів: Слідом за фінансовим комітетом ВРУ, скандал назріває в екологічному

Виступаючи на форумі “RE:THINK Invest in Ukraine” в Маріуполі, Президент України Володимир Зеленський заявив, що він готовий захищати кожного інвестора.

“Ми продовжимо євроінтеграцію. Ми проведемо глибинну податкову реформу в країні, яка почне діяти в 2021 році. Ми викорінили неправомірний тиск на бізнес з боку правоохоронних органів. Я особисто обіцяю персональний захист кожному інвестору. Кожному “, – сказав Зеленський. Про це повідомляє видання bukvy.
Щодо заяв гаранта в Закарпатській області виник справжній дисонанс. З одного боку Володимир Зеленський декларує захист та всебічну підтримку іноземним інвесторам, з іншого, депутати фракції “Слуга народу”, які вийшли з під контролю партійного керівництва, докладають усіх зусиль аби іноземні інвестиції відвернулися від України.

Днями народний депутат “Слуга народу”, який пройшов до ВРУ під номером 37 у виборчому списку Слуги народу, направив ряд депутатських запитів щодо перевірки документів іноземного інвестора, який планує будівництво сучасної вітрової електростанції в Закарпатській області.

Подейкують, що вартість таких запитів на чорному ринку послуг нардепів становить порядка 5000$. Створити проблеми іноземному інвестору нині не дешево, хіба в цьому питанні є зацікавлені особи, які переслідують набагато більшу вигоду та готові витрачатися на новоспечених слуг народу, які вчора проводили весілля та корпоративи.

Під час реалізації проекту, проти якого виступає Ігор Кривошеєв, для місцевого населення буде створено майже 1500 робочих місць. А ще з’являться так звані вторинні робочі місця, бо ж задіяних у будівництві людей потрібно буде годувати, перевозити тощо.

Для обслуговування станції буде задіяно 30 осіб, які працюватимуть у три зміни.

Обсяг іноземних інвестицій складає 140 мільйонів Євро, за 35 років роботи парку державний бюджет поповниться майже на 256 мільйони євро!
Проєктом передбачається, що щорічна генерація екологічно чистої електроенергії очікується на рівні приблизно 423 000 МВт*год.

Проект реалізується компанією «Атлас Воловець Енерджі», засновником якої є турецька корпорація GURIS – безумовний лідер у сфері виробництва відновлювальної енергетики в Туреччиині та експерт з будівництва надскладних об’єктів у різних країнах світу.

В Україні корпорація GURIS займається реалізацією проектів будівництва вітряних електростанцій, починаючи з 2011 року. Восени 2018 року успішно завершено будівництво першої черги Овідіопольської вітроелектростанції потужністю 30 МВт – наразі єдиної в Одеській області. Проектна потужність II черги станції становить 51 МВт.
Відкрита на Одещині вітрова електростанція не шкодить екології, а ОДА та інші органи місцевого самоврядування з довірою йдуть на зустріч інвестору з понад 60 річною історією успіху.

На першій черзі електростанції встановлені дев’ять вітрогенераторів “General Electric” потужністю по 3,6 мегавати кожен. Висота кожного вітрогенератора 131 метр, розмах лопатей – 137 метрів.

Безпосередньо в Туреччині компанією було побудовано 4 гідроелектростанції, 8 теплових електростанцій, 4 вітрових електростанцій та друга за розміром у Європі діюча геотермальна станція.

До слова, в Україні тільки 2-3 відсотки електроенергії виробляється відновлювальними джерелами енергії, половину всієї електроенергії України виробляє держпідприємство «Енергоатом», 25-30% виробляє вугільний оператор Д.Тек, який належить олігарху Рінату Ахметову, ще близько 8-10% виробляється Укргідроенерго.

Варто додати, що робота ТЕС негативно впливає на всі компоненти біосфери: атмосферу, гідросферу та літосферу. Негативний вплив ТЕС на навколишнє природне середовище складний і включає як забруднення атмосферного повітря газовими й аерозольними викидами, так і викиди теплової енергії, забруднення ґрунтових вод тощо. В Україні налічується 15 таких ТЕС.

Зважаючи на вищевикладене, реалізація проєкту з відновлювальної енергетики саме на часі!

Також цікаво, як Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук планує залучити анонсовані в програмі Уряду 50 млрд. доларів прямих іноземних інвестицій з такими колегами в парламенті?

Смішно виглядає допис очільника Уряду із закликом інвестувати в сектор енергетики, як одну з ТОП-5 комфортних для інвестицій сфер в Україні.

Проти інвесторів: Слідом за фінансовим комітетом ВРУ, скандал назріває в екологічному

І як виглядає Президент України після своїх виступів в США, на форумі “YES” та “RE:THINK Invest in Ukraine”, якщо закарпатські слуги народу у відкриту борються з іноземними інвесторами?

Нещодавно в України пройшла 6 міжнародна науково-практична конференція “Надрокористування в Україні. Перспективи інвестування”, на якій вчені Академії гірничих наук України розвіяли міфи щодо негативного впливу проекту ВЕС на рельєф та безпеку мешканців прилеглих територій.

Боржаву зруйнує не ВЕС, а суцільні вирубки. Ґрунти полонини є надійними фундаментами для вітряків, і слуга народу Ігор Кривошеєв це знає, але робить все, щоб піти проти волі Володимира Зеленського та Уряду Гончарука.
Проти інвесторів: Слідом за фінансовим комітетом ВРУ, скандал назріває в екологічному

На фоні корупційного скандалу в фінансовому комітеті ВРУ, схоже, що саме на часі перевірка колег з комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи.
Категорія : Політика


Loading...
загрузка...