Ігор Бондаренко розповів, яким вчинком Івана Балоги неприємно здивований

жовтня 17 / 2019
Ігор Бондаренко розповів, яким вчинком Івана Балоги неприємно здивований
Голова Закарпатської ОДА Ігор Бондаренко дав велике інтерв’ю виданню “Укрінформ“.

У своїй розмові із журналісткою видання він повідав про те, чи зустрічався із нардепом Вікторм Балогою останні роки та яка дія зі сторони Івана Балоги викликала у нього неприємне здивування.

– З вашим призначенням почали говорити на Закарпатті про те, що Мукачево, нарешті, підняло голову – у світлі напружених стосунків останніми роками між колишнім головою ОДА Москалем і мукачівськими Балогами.

– Про нюанси між Балогою та Москалем мені відомо, звісно, але до моєї позиції це не має жодного стосунку. Коли я побачив на об’їзній дорозі (Берегівська об’їзна дорога в Мукачеві, що веде на кордон з Угорщиною, у жахливому стані після зими, була майже не проїзна – авт.) білборд із “рекламою”, що дана дорога обслуговується Закарпатською ОДА, аби усі водії знали, через кого їздять такими вирвами, я дав вказівку ту дорогу зробити. А коли після ремонту я побачив на цьому ж місці борд, що дорогу почали ремонтувати завдяки зусиллям депутата (був нардепом до позачергових виборів до ВР – авт.) Івана Балоги – мене це неприємно здивувало. Білборд ми зняли, а я після того звернув увагу місцевої влади у Мукачеві на те, що в ОДА тепер не Москаль, а Бондаренко, і не треба писати і робити цих дурниць.

Що ж до Віктора Балоги, то я не бачив його 17 років, хоча живемо в одному місті. Із його сином спілкуємося виключно в робочих моментах — як із мером одного з міст обласного значення Закарпаття. Андрій — молода, амбітна людина. Сподіваюсь, співпраця у нас буде. А щодо того, що Мукачево за Бондаренка підняло голову, я б так не говорив. Ну як це підняло? Наголошу: як голова ОДА я представляю все Закарпаття, а не лише Мукачево, де зараз живу.
Категорія : Політика


Loading...
загрузка...