В Іршаві готують сміттєвий колапс по «Львівському сценарію»?

жовтня 16 / 2019
В Іршаві готують сміттєвий колапс по «Львівському сценарію»?

«Новинам Закарпаття», з неофіційних джерел стало відомо, що керівництво Іршавського району, зокрема голова райради п. Симканинець В.А., голова РДА Горін О.В. та Дубрівський сільський голова Володимир Малиновський дали згоду на прийом сміття із Виноградівського району на полігон ТПВ в с. Дубрівка. Ціна питання 1,5 мільйона гривень для потреб сільради. Цікаво, яка буде реакція жителів с. Ільниця, Дубрівка та м. Іршави, що безпосередньо межують з полігоном. Особливо це стосується близько 700 сімей житів міста, які отримали на межі з полігоном ділянки для будівництва, адже кількість ТПВ з Виноградівщини в декілька разів більша від того, що завозиться зараз.

Пікантність ситуації додає й те, що за інформацією джерела голова райради Віктор Симканинець та сільський голова Дубрівки Володимир Малиновський роблять безпрецедентний тиск на власників полігону з вимогою розірвати відповідні договори про вивіз сміття з м. Іршави КП «Тепло-місто» та ФОП Дешко О.О. з метою створення у Іршаві сміттєвого колапсу по «Львівському сценарію» перед місцевими виборами. В найближчий час навіть обіцяють надати відповідний лист і рішення сесії сільради. Очевидно бажання Віктора Симканинця очолити Іршавську ОТГ, створення якої райрада і райдержадміністрація постійно засуджували, настільки сильне, що вже не має значення ні здоров’я і чистота довкілля Ільничан, Дубрівчан ні загроза захворювань і епідемії в Іршаві.

В той же час в закарпатській ОДА неофіційно стверджують, що поки ніякої домовленості стосовно вивозу Виноградівського сміття немає.
Категорія : Політика


Loading...
загрузка...