Уряд Гончарука пообіцяв, що нардепи не втручатимуться у приватний бізнес - Кривошеєв проти

жовтня 09 / 2019
Уряд Гончарука пообіцяв, що нардепи не втручатимуться у приватний бізнес - Кривошеєв проти

4 жовтня 2019 року Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук провів зустріч з представниками великого бізнесу.

Раніше новопризначений Уряд презентував свою Програму діяльності, а відтак, головною темою зустрічі став урядовий план на 5 років.

Уряд Гончарука пообіцяв, що нардепи не втручатимуться у приватний бізнес - Кривошеєв протиСеред основних тез Гончарука – подолання корупції, перезавантаження митниці та податкової служби, співпраця з МВФ, розвиток інфраструктури, ріст економіки та розвиток енергетичних ринків.

Щодо останнього пункту, то тут Прем’єр-міністр пообіцяв мінімізувати вплив політиків на цих ринках та пообіцяв створення здорової конкуренції.

І правда, енергетична сфера в Україні з часів її незалежності ділилася між впливовими політиками та олігархами, яким і дотепер належать станції з вироблення та транспортування електроенергії, підприємства, які займаються розподіленням, транспортуванням та постачанням газу тощо.

У своїй Програмі Уряд Гончарука зазначає про підтримку розвитку альтернативних джерел енергетики:

«Ми підтримуємо розвиток відновлюваних джерел енергії, але цей процес не повинен приводити до неконтрольованого зростання тарифів для бізнесу і населення. Ми продовжимо реформу державного стимулювання розвитку виробництва енергії з відновлюваних джерел на конкурентних засадах. Однак, власники непостійних генераторів з енергії сонця та вітру мають не тільки отримувати державну підтримку, а й відповідально ставитися до проблем балансу Об’єднаної енергетичної системи України».

Також, за словами голови правління української вітроенергетичної асоціації Андрія Конеченкова, у всьому світі зараз йде тенденція до того, щоб від половини до трьох чвертей всієї електроенергії отримувалася з поновлюваних джерел, в яких вітрова та сонячна енергетика займають лідируючі позиції.

Уряд Гончарука пообіцяв, що нардепи не втручатимуться у приватний бізнес - Кривошеєв проти


Такі вимоги чітко стоять перед Україною і з боку Європейського Союзу, в політичну та економічну площину якого не лягає монополістичний енергоринок, поділений між українськими олігархами.

Сьогодні окремі нардепи, які входять до груп впливу тих чи інших монополістів, активно виступають проти впровадження альтернативних джерел видобутку електроенергії.

І здавалося б, коли весь світ прагне збільшувати частку “зеленої” енергетики, відкинувши на задній план шкідливі теплові електростанції, як на Закарпатті, нардеп від партії «Слуга народу» Ігор Кривошеєв ніби з власної ініціативи розпочав війну з вітряками. У прямому сенсі цього слова.

Уряд Гончарука пообіцяв, що нардепи не втручатимуться у приватний бізнес - Кривошеєв проти


Робота ТЕС негативно впливає на всі компоненти біосфери: атмосферу, гідросферу та літосферу. Негативний вплив ТЕС на навколишнє природне середовище складний і включає як забруднення атмосферного повітря газовими й аерозольними викидами, так і викиди теплової енергії, забруднення ґрунтових вод тощо. В Україні налічується 15 таких ТЕС.

Однак, ви не побачите члена Комітету ВРУ з питань екологічної політики та природокористування Ігоря Кривошеєва на акціях щодо глобальних світових змін у кліматі, викликаних, в тому числі, такими ТЕС та ТЕЦ. Учорашній ведучий весіль, а нині закарпатський нардеп, вирішив боротися з іноземним інвестором, який планує вкласти майже 140 млн євро у вітрову електростанцію на території Закарпаття. Загальна проєктована потужність ВЕС – 120 МВт.

Цікаво, як Уряд Гончарука планує залучити 50 млрд. доларів прямих іноземних інвестицій з такими колегами в парламенті?


Уряд Гончарука пообіцяв, що нардепи не втручатимуться у приватний бізнес - Кривошеєв проти


Під час будівництва ВЕС на Боржаві для місцевого населення буде створено майже 1500 робочих місць. А ще з’являться так звані вторинні робочі місця, бо ж задіяних у будівництві людей потрібно буде годувати, перевозити тощо.

Для обслуговування станції буде задіяно 30 осіб, які працюватимуть у три зміни.

Нагадаємо, раніше Володимир Зеленський анонсував ряд проєктів, до втілення яких закликав долучитися закордонних інвесторів.

Пряма мова Володимира Зеленського в США
: “Ми ідентифікуємо та системно вирішимо всі проблеми західних компаній в Україні – від проблеми на митницях та у податковій до захисту прав інвесторів і захисту прав інтелектуальної власності.

У нас для цього сьогодні є все: політична воля президента, більшість у Верховній Раді, налаштований працювати уряд і прем’єр-міністр.

У нас нині бракує тільки одного – часу
”.

Виникає логічне запитання: чому Слуга народу йде противолі Президента та Програми дій нещодавно призначеного Уряду Гончарука, які ледь не щодня обіцяють не втручання нардепів у приватний бізнес та заявляють про “зелене світло” іноземним інвесторам? Чиї інтереси відстоює Ігор Кривошеєв?

Навряд, що своїх виборців, адже населення Воловеччини “двома руками” за реалізацію цього проєкту, а під час показового візиту на Боржаву Ігор Кривошеєв і взагалі піднявся на полонини з боку Міжгірщини, де проєктом навіть не передбачено будівництво вітряків.

Повідомляє -zak-insider.com
Категорія : Політика


Loading...
загрузка...