Голова однієї із сільрад Закарпаття закликав Зеленського захистити інвестора від рейдерів

вересня 12 / 2019
Голова однієї із сільрад Закарпаття закликав Зеленського захистити інвестора від рейдерів
Голова Мужіївської сільської ради (Закарпатська область) Василь Фіцай звернувся до президента України Володимира Зеленського із проханням захистити підприємство, побудоване американським інвестором, компанією Avellana Gold, від рейдерської атаки. Як повідомляють «Українські новини«, про це йдеться у відкритому листі Фіцая до Зеленського.

«Із 2016 року в нас працює міжнародна компанія Avellana Gold. Ми надали їй в оренду земельну ділянку. За три роки компанія побудувала сучасну фабрику, створила робочі місця для наших мешканців. [Компанія] платить селу за оренду землі та ініціативно взяла на себе соціальну відповідальність: проклала дорогу, допомагає дитсадку і школі», – ідеться в листі.

За словами Фіцая, «пів року тому з’явилися люди, які намагаються за допомогою суддів забрати землю і заблокувати роботу підприємства», позбавляючи в такий спосіб мешканців села «права розпоряджатися нашою землею», «забираючи роботу і позбавляючи можливості вирішити екологічні проблеми».

Голова сільради заявив, що «долю [підприємства] зараз вирішують судді Оксана Ремецькі й Олег Васьковський, які кажуть, що всі їхні дії узгоджені на найвищому рівні».

Він попросив Зеленського «про п’ятихвилинну зустріч, щоб розповісти, що відбувається в Мужієві».

Голова однієї із сільрад Закарпаття закликав Зеленського захистити інвестора від рейдерів
Про рейдерську атаку Avellana Gold, що займається розробленням поліметалевихх руд на Закарпатті, заявила у червні цього року.

Генеральний директор компанії Браян Севедж говорив, що до протиправних дій причетна «спеціально створена у Великобританії фірма Gofer Mining PLC». Севедж назвав представників Gofer Mining PLC і близьких до них структур «досвідченою групою злочинців, які переслідують мету зашкодити Avellana Gold і користуються підтримкою корумпованих суддів та посадовців».
Категорія : Політика


Loading...
загрузка...