Відбулася перша прес-конференція Ігоря Бондаренка (ВІДЕО)

вересня 05 / 2019
Відбулася перша прес-конференція Ігоря Бондаренка (ВІДЕО)


Голова обласної адміністрації Ігор Бондаренко провів свою першу офіційну зустріч із журналістами. Першочергово голова ОДА наголосив на необхідності обговорення з обласними депутатами питання створення перспективного плану. На зустрічі підняли питання вирішення проблеми з вивезенням відходів, Боржавські полонини та збереження робочої сили в області.

Питання Перспективного плану давно наболіле й потребує допрацювання. Зокрема, кількість громад на Закарпатті голова обласної адміністрації Ігор Бондаренко обговорюватиме з головами фракцій політичних партій. І вже на наступній сесії обласної ради депутати зможуть розглянути питання про затвердження документу.

Наболіле й питання несанкціонованих сміттєзвалищ та вивезення відходів. На Закарпатті давно є потреба у сміттєпереробному заводі. Але досі так і не побудували. За словами нового очільника краю, в області можуть з’явитися два – на Берегівщині та Ужгородщині.

А от чи потрібно будівництво вітрових електростанцій на Боржаві – вирішуватиме саме громада. При цьому посадовець наголосив, що за два роки турецька компанія інвестувала чимало коштів – ремонтували шляхи, садочки, сплачували податки. Та додав, що Боржава – це політичне питання, яке потребує компромісу.

Також Ігор Бондаренко зауважив, що для інвестиційної привабливості краю необхідний аеропорт. Він може з’явитися у Мукачеві. Натомість існування летовища в Ужгороді – під питанням. Мовляв, утримувати два – надто дорого. За два роки планують вирішити й проблему реконструкцій КПП та відкриття нового переходу на українсько-польському кордоні «Лубня-Волосате».

Категорія : Політика


Loading...
загрузка...