Ужгородські депутати посварилися на черговому засіданні сесії (ВІДЕО)

вересня 05 / 2019
Ужгородські депутати посварилися на черговому засіданні сесії (ВІДЕО)


Після літньої перерви на чергове засідання сесії зібралися депутати Ужгородської міської ради. На порядку денному – майже 80 питань. Депутати затвердили перелік почесних громадян міста, відправили звернення до народних обранців з приводу децентралізації, встигли і «побити горшки» між собою.

Розпочали сесію із звернення до голови обласної адміністрації та обласних обранців з приводу процесу децентралізації. Серед переліку питань порядку денного – проведення повторного конкурсу на посаду головного лікаря пологового будинку Ужгорода. Нагадаємо, ще 24 червня, враховуючи думку більшості трудового колективу медичного закладу, конкурсна комісія міськради обрала керівником пологового Вікторію Пантьо. Однак досі на посаді керівника її не затвердили. Юристи просять депутатів не розглядати питання. І самі депутати кажуть – не розуміють, чому питання винесено на розгляд сесії. Однак голосують “за”.

На сесію міської ради Ужгорода прийшов і народний депутат України Роберт Горват. Наголосив, в діяльності мерії вбачає порушення законодавства. Планує звертатися до правоохоронців. Зокрема, це стосується і питання пологового будинку. Роберт Горват каже, добре вивчив порядок денний сесії, звернув увагу депутатів і на питання про відчуження приміщень та землі. Нардеп попросив правоохоронні органи розглянути озвучені ним факти.

Депутати підтримали низку медичних питань: програми протидії захворюваності на туберкульоз, медичного забезпечення ветеранів, забезпечення імплантатами. Посварилися щодо виділення приміщення для потреб ромів. Зокрема, один з депутатів запевнив: передати у використання громаді ромів дороговартісне приміщення міський голова вирішив з корисливих мотивів. Тут теж не обійшлося без прохання взяти питання на контроль правоохоронців.

Також рішенням сесії депутати Ужгородської міської ради ухвалили цьогорічних почесних громадян. Ними стали: директор ОП «Ужгородський коньячний завод» Володимир Гісем та доктор фізикоматематичних наук Василь Химинець.А посмертно звання присвоїли художнику, колишньому директору КП «Міськсвітло», засновнику благодійного фонду «Художники – дітям» Науму Рєпкіну.

Категорія : ПолітикаLoading...
загрузка...