Регіональну стратегію розвитку Закарпаття до 2027 року почали розробляти (ВІДЕО)

вересня 05 / 2019
Регіональну стратегію розвитку Закарпаття до 2027 року почали розробляти (ВІДЕО)


Розробці проекту Регіональної стратегії розвитку Закарпатської області на період 2021 – 2027 років присвятили засідання у середу, 4 вересня, у великому залі засідань ОДА.

Присутнім розповіли про план її реалізації, презентували SWOT-матрицю порівняльних переваг, викликів та ризиків, стратегічних цілей Регіональної стратегії. Також приділили увагу здійсненню стратегічної екологічної оцінки і ознайомили з напрацюваннями щодо визначення SMART-спеціалізації в Регіональній стратегії та «Підтримки малого і середнього підприємництва».

П’ять питань на порядку денному розширеного засідання Робочої групи з розроблення проекту Регіональної стратегії розвитку Закарпатської області на період 2021 – 2027 років. Почали з особливостей реалізації децентралізаційної реформи у Закарпатті.

SWOT-матрицю порівняльних переваг, викликів та ризиків, стратегічних цілей Регіональної стратегії презентували присутнім. Зупинилися детальніше на новому як у законодавчому плані, так і і у стратегічному плануванні, питанні – стратегічній екологічній оцінці. Обговорили порядок її здійснення, етапи та основні вимоги. Ознайомили присутніх з результатами аналізу щодо визначення SMART-спеціалізації в Регіональній Стратегії. Приділили увагу напрацюванням до операційної цілі «Підтримка малого і середнього підприємництва».

Мета діяльності робочої групи – синхронізувати місцеві стратегії з регіональною. Відповідно до цілей будуть сформовані окремі робочі групи, які працюватимуть над реалізацією завдань. Детальніше про це – у підсумковій програмі «7 днів».

Категорія : ПолітикаLoading...
загрузка...