На засіданні Ужгородського виконкому схвалили майже три десятки рішень (ВІДЕО)

серпня 31 / 2019
На засіданні Ужгородського виконкому схвалили майже три десятки рішень (ВІДЕО)


25 питань та ще 2 у різному – в Ужгородській міській раді 30 серпня плідно попрацювали члени виконавчого комітету. Серед них – контроль бюджетного процесу, виконання різних програм, благоустрій міста, дозволи на зовнішню рекламу, результати конкурсу перевізників на автобусних маршрутах та низка рішень, пов’язаних зі справами дітей, тощо.

Визнання переможців конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування, який відбувся 13 серпня 2019 року – одне з питань порядку денного засідання виконкному Ужгородської міської ради.

27 закладів загальної середньої освіти, 24 заклади дошкільної освіти, три професійно-технічні заклади та єдиний ліцензований приватний заклад середньої загальної освіти «Гірчичне зерно» у мікрорайоні Боздош – у 2019-2020 році в Ужгороді працюватиме 55 закладів освіти.

Понад 60 перевірок, 30 закладів, які фінансуються за кошти міського бюджету, без значних порушень – такі результати внутрішнього контролю та аудиту у бюджетному процесі за І півріччя. Також затвердили фінансування кількох програм.

Кілька питань присвятили впорядкуванню міста. Зокрема, мова йшла про облаштування «П’яного базару», отримання дозволу на проведення робіт з порушенням цілісності об’єктів благоустрою у центрі на вулиці Фединця.

Майнові питання, місця збору твердих побутових відходів, дозволи на зовнішню рекламу, низка рішень, пов’язаних зі справами дітей тощо – загалом 25 рішень порядку денного і 2 у різному затвердили члени виконкому на засіданні 30 серпня.
Категорія : Політика


Loading...
загрузка...