Віктор Балога повертає собі корону Закарпатської «імперії» та регалії «газди» області?

серпня 22 / 2019
Віктор Балога повертає собі корону Закарпатської «імперії» та регалії  «газди» області?

За інформацією «Новин Закарпаття», Віктор Балога, схоже повертає собі корону Закарпатської «імперії» та регалії «газди» області. Поки закарпатські політики сиділи біля «солоної» води,Віктор Балога, провів успішні переговори з депутатами Закарпатської обласної ради та не дивлячись на приниження домовся про переформатування обласної ради.

За нашою інсайдерською інформацією - «Відродження»,Опозиційний блок, КМКС та частина підконтрольної Віктору Балозі, фракції «Єдиний Центр», готові проголосувати за нового голову облради. За передньою інформацією розглядаються дві кандидатури Ернест Нусчер та Василь Губаль, що кому пообіцяв пан «газда» достовірно невідомо.

Але ці вибори до ВР України показали, що слова - ніколи в українські політиці немає, а закореніли вороги за ради своїх інтересів легко стають друзями, як друзі ворогами.

Що ж Віктор Балога, показав також новій владі, що він не дасть їй контролювати областю, а наступні зміни до Конституції з збільшенням повноважень обласних рад тільки йому на руку.

Нагадаємо, що наше видання вже повідоляло, Віктор Балога вже другий тиждень готує «переворот» в Закарпатській облраді але безуспішно.
Категорія : Політика


Loading...
загрузка...