Віктор Балога вже другий тиждень готує «переворот» в Закарпатській облраді але безуспішно

серпня 15 / 2019
Віктор Балога вже другий тиждень готує «переворот» в Закарпатській облраді але безуспішно

За інформацією «Новин Закарпаття», Віктор Балога, вже другий тиждень готує «переворот» в Закарпатській облраді але безуспішно.
Програвши з тріском виборчу компанію до Верховної ради України, та ледь сам залившись в кріслі депутата Віктор Балога, хоче помститися своїм «обідчикам» та проводить кулуарні зустрічі з депутатами, щоб змінити голову обласної ради Михайла Рівіса.

Цікаво, що пан Балога, спустився до такого «рівня», що готовий «цілуватися» та йти розмовляти навіть з тими людьми,яких принижував через свої підконтрольні ЗМІ нижче «плінтуса», обливаючи брудом та вважав їх непотребом, яке ні на що нездатне.

Зрозуміло, що пан «екс-газда» Закарпаття у своєму стилі при нагоді цих людей знову відведе в категорію сміття, але зараз йому потрібен кожен голос за який він готовий тимчасово принизитися і зняти з голови «корону» та показати, що він на щось ще здатний.

За попередньою інформацією на голову Закарпатської облради Віктор Балога, «сватає» - Ернеста Нусера .

Наразі голосів, щоб зняти Михайла Рівіса та посадити в його крісло свого «наймита» у Віктора Балоги немає! Схоже і мати їх він не буде! Ніхто вже не вірить Балогам і вибори про це чітко вказали!

Ера панування на Закарпатті їх сімейства пішла в небуття!
Категорія : Політика


Loading...
загрузка...