Шоу продовжується на скандальному ОВК №69 зникли списки виборців (фото)

серпня 03 / 2019
Шоу продовжується на скандальному ОВК №69 зникли списки виборців (фото)

КУДИ ДІЛИСЯ СПИСКИ ВИБОРЦІВ?
Що б не говорили і не писали зараз опоненти, злостивці, ненависники ... і ті, хто нічого не робить, а навчилися тільки критикувати, не пропонуючи нічого натомість, але законів треба дотримуватися. Тоді і чіплятися буде нема до чого і до кого! А ось, хто наразі порушує закони, буде вже встановлювати слідство!
Ситуація зі «списками виборців» виявилася зовсім плачевна. ((( У багатьох коробках ці списки геть відсутні. А таких було тільки за один день виявлено на 6-ти ДВК.
- А як же перевірити на скільки інформація в Протоколах відповідає дійсності?
- І як можна повторно перерахувати голоси хоча б на проблемних ДВК, якщо немає можливості перевірити їх зі Списками виборців, хто прийшов і отримав Протокол, з тими, хто проголосував?
- Як звести загальний дебіт з кредитом?
На 2-ух ДВК пакети зі списком виборців були розкриті, з них, на 1 ДВК пакет зі Списками виборців не тільки розкритий, а ще і розрізаний. На одній ДВК повинен бути витяг із списку виборців, але він відсутній. Ще на 1-ій ДВК витяг є, але він без підпису голови ДВК і секретаря ДВК. А значить він не дійсний! Кому і для чого знадобилося або викрасти, або не доукомплектувати коробку з документацією ДВК, чи розірвати ці пакети зі списками виборців? І це виявлено тільки за один день!
Ще й табличка приймальної народного депутата Віктора Балоги якось символічно знаходиться над табличкою 69 окружної виборчої комісії. Це для того, щоб всі розуміли, хто в домі «господар»? (((
Так що ОВК зобов'язана провести перерахунки голосів на дільницях, як цього вимагає команда Едгара Токаря, щоб не на словах, а фактами показати, що вибори в 69 окрузі відбуваються прозоро, всі порушення в підрахунках голосів ліквідовані і до ЦВК буде надано реальний результат виборів по 69 округу, а не спотворений окремими персонами.

Ми всі за Правду, чесні підрахунки голосів і справедливе оголошення Переможця!

Шоу продовжується на скандальному ОВК №69 зникли списки виборців (фото)

Шоу продовжується на скандальному ОВК №69 зникли списки виборців (фото)


Повідомила на своїй сторінці у Фейсбук - Лариса Шуманская.
Категорія : Політика


Loading...
загрузка...Залишити Коментар