Більшість угорськомовних жителів Берегівщини не знає кандидатів та їх передвиборчих програм (відео)

липня 18 / 2019
Більшість угорськомовних жителів Берегівщини не знає кандидатів та їх передвиборчих програм (відео)
Вибори чекають, але про кандидатів знають небагато. На Берегівщині в угорськомовних селах більшість жителів не читають передвиборчих програм, не знайомляться з кандидатами і навіть не знають скільки їх. Голосувати збираються, обирати, кажуть, будуть інтуїтивно, бо читати програми українською незручно.

Багато місцевих не знає, скільки кандидатів на їхньому окрузі та хто вони.

Село Чома – угорськомовне – тут зареєстровано 697 виборців. На виборах Президента із майже семисот виборців голосувати прийшли триста, так мало, кажуть у дільничній комісії, через те, що більшість людей за кордоном. Зараз, каже заступник голови ДВК, люди не надто активні, якщо й цікавляться, то кандидатом угорськомовним.

У селі Геча така ж ситуація, більшість місцевих розмовляють угорською , багато з них – на заробітках, але у сільраді сподіваються, що голосувати прийде значна частина селян.

Найбільшою проблемою, кажуть у сільських радах для людей які не володіють українською будуть кандидати-однофамільці, на Берегівщині їх два, і розібратися хто є хто для місцевих буде складно.

Змін чекають, і найбільше хочуть працювати вдома, а не їздити на заробітки

Експерти прогнозують в області рекордно низьку явку, а найнижчу з-поміж шести закарпатських округів – саме в угорськомовному.
Категорія : Політика


Loading...
загрузка...