Глава МЗС Угорщини сказав, коли розблокують рух України до НАТО

липня 16 / 2019
Глава МЗС Угорщини сказав, коли розблокують рух України до НАТО
Петер Сіярто, міністр закордонних справ Угорщини: Угорщина зацікавлена в сильній, стабільній та демократичній Україні. Рух України до НАТО розблокують тоді, коли вдасться вирішити всі спірні, на думку угорської сторони, питання.

Наразі в Угорщині очікують на завершення парламентських виборів, сподіваються, що вони будуть чесними та демократичними. П. Сійярто каже: сподіваються на покращення стосунків двох країн.

На запитання журналістів “М-студіо”, хто має право на отримання допомоги та участь у проектах, які надаються угорцями, Петер Сійярто відповів: нема жодних політичних прив’язок, подавати на участь у грантах та проектах можуть всі, хто бажає взяти участь.

Напередодні в.о. міністра закордонних справ України Єгор Божок на зустрічі з Послом Угорщини в Україні Іштваном Ійдярто висловив занепокоєння останніми діями угорської влади, які мають ознаки втручання у внутрішньополітичне життя України. Йдеться про публічні заяви агітаційного характеру з боку угорських чиновників на підтримку Василя Брензовича та деяких інших кандидатів на позачергових виборах до Верховної Ради України 21 липня 2019 року. В МЗС рекомендували угорській владі до завершення виборчого процесу утриматись від подальших поїздок до Закарпаття та інших заходів, що можуть розцінюватись як агітація.
Категорія : Політика


Loading...
загрузка...