Питання до президента: де нові обличчя на Закарпатті?

липня 06 / 2019
Питання до президента: де нові обличчя на Закарпатті?

Сергій Гайдай – колишній голова Мукачівської РДА, голова фракції БПП у Мукачівській райраді буде першим заступником голови ОДА? Журналісти опублікували звернення до Зеленського:


Старі обличчя повертаються. Згідно інформації, яка є у розпорядженні редакції, призначити на посаду першого заступника голови Закарпатської ОДА можуть Сергія Володимировича Гайдая, колишнього голову Мукачівської РДА (часів Президента Порошенка), діючого депутата Мукачівської районної ради, голову фракції Блоку Петра Порошенка у Мукачівській районній раді.

Ряд ЗМІ опублікували звернення до Зеленського, у якому йдеться: «Шановний пане Президенте!
Доводимо до Вашого відома, що депутати Мукачівської районної ради неодноразово висловлювали недовіру тодішньому голові Мукачівської РДА Гайдаю С.В. , в тому числі і через провальну, на думку депутатів районної ради роботу в районі, зокрема, що стосується ремонту та відновлення доріг, вказували на невідповідність займаній посаді. СБУ позбавила тоді ще діючого голову Мукачівсьої РДА Сергія Гайдая доступу до державної таємниці.
Наразі, згідно інформації з власних джерел, журналістам стало відомо, що п. Гайдай розповсюджує інформацію, що після призначення на посаду першого заступника голови Закарпатської ОДА, фактично він керуватиме областю та розподілятиме фінансові потоки області на власний розсуд.
Просимо надати інформацію, якими критеріями керувалися відповідальні особи під час погодження кандидатури Гайдая С. В. на посаду першого заступника голови Закарпатської ОДА?
Наразі, як відомо, суспільство вимагає кардинальних змін, очищення влади, а призначення функціонера, який займав посаду голови РДА часів Порошенка не відповідає очікуванням громадськості та запитам суспільства, які довірили Вашій команді, пане Президенте , керування країною.»
Категорія : Політика


Loading...
загрузка...Залишити Коментар