Клона Івана Балоги на 70-му окрузі таки зареєстрували

червня 26 / 2019
Клона Івана Балоги на 70-му окрузі таки зареєстрували
Сьогодні шостий Апеляційний адмінсуд Києва зобов’язав Центральну виборчу комісію зареєструвати кандидатом у народні депутати по одномандатному виборчому округу №70 повного тезку народного депутата України та члена партії «Єдиний Центр» Балоги Івана Івановича.

Саме ж рішення ЦВК про скасування реєстрації клона-самовисуванця суд визнав протиправним. Нагадаємо, 21 червня через брак відомостей щодо громадянства із зазначенням часу проживання на території України, громадської роботи, партійної приналежності та наявності чи відсутності судимості ЦВК відмовила кандидату-двійнику у реєстрації. Очікується, що вже завтра юристи ЦВК оскаржуватимуть рішення у Верховному суді. У комітеті виборців кажуть: технологія двійників поширена в цій передвиборчій кампанії. У деяких округах реєструються по два-три однофамільці. Ця технологія спрямована на відбирання голосів.

Олексій Кошель — голова комітету виборців України каже: відповідно виборчого законодавства заборони на це немає, але це може коштувати кандидату значної частини голосів. Частина неуважних виборців можуть дивитися не на суб’єкт висування, а де працює кандидат.https://kanalsirius.tv
Категорія : Політика


Loading...
загрузка...