Для чого меру Ужгорода мандат депутата, щоб не сісти в тюрму?

червня 26 / 2019
Для чого меру Ужгорода мандат депутата, щоб не сісти в тюрму?

В Україні, продовжується передвиборча компанія по виборам депутатів Верховної ради України. Серед кандидатів в партії «Опозиційний блок», сьомим у списку йде нинішній міський голова Ужгорода, Богдан Андріїв.

Богдану Андріїву інкримінують привласнення, розтрату майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем в особливо крупних розмірах, а також співучасть, за попередньою змовою, у підробці документів. Йдеться про привласнення майже 6,56 млн грн під час будівельних робіт з реставрації пам'ятки архітектури національного значення "Амбар та винний льох XVII століття", відомою під назвою "Совине гніздо". Частину коштів на реставрацію було виділено з місцевого бюджету, частина – кошти грантового проекту.

Враховуючи суд над мером міста Одеси Геннадієм Трухановим, якому прокуратура просить 12 років ув’язнення, бажання Андріїва, заховатися за депутатської
недоторканістю виправдана.


Правда залишається великим питаннями чи пройде «Опозиційний блок» до ВР України враховуючи його нинішні мінімальні рейтинги?.

Мало ймовірно!

Додамо, що в депутати ВР України вже по мажоритарному округу №68 з центром в місті Ужгород, також в депутати йде брат міського голови Андрій Андріїв. Виграш якого враховуючи об’єднання місцевих політиків та купу двійників дорівнює нулю.

Для чого меру Ужгорода мандат депутата, щоб не сісти в тюрму?
Категорія : Політика


Loading...
загрузка...