Будівництво багатостраждальної дороги «Долина - Хуст» може розпочатись уже цього року

червня 25 / 2019
Якщо до Верховної Ради пройдуть кандидати-мажоритарники: Валерій Лунченко та Василь Щур

Будівництво багатостраждальної дороги «Долина - Хуст» може розпочатись уже цього року


Міжгірщині, Закарпаттю, Україні, а, зрештою, і усім державам колишнього Радянського Союзу, на жаль, найбільше притаманні дві проблеми: дурні та дороги. І якщо боротьба з першою прирівнюється до боротьби з «вітряками», то другу врегулювати усе ж можна, хоча не все так просто. Уряд повсякчас нарікає на відсутність коштів у бюджеті. Мовляв, усі дороги відремонтувати ірреально. Та чомусь до маєтків самих народних обранців, особливо столичних, асфальтні полотна – хоч яйця коти. Так було, є і, дай Боже, не буде. Звісно, якщо в Парламент пройдуть гідні країни нашої.
З дорогою «Нижні Ворота-Воловець-Міжгір’я», притому теж державного значення, усе значно простіше. Кошти уже передбачені, 35 км полотна – постелено, активісти з місцевою владою б’ють на сполох. Тож справу доведуть до кінця, переконана, уже в цьому році. А от із дорогою «Р-21 Долина – Хуст км-44+983-км-76+900» буде складно. Насампочатку вартість робіт на оголошеному конкурсі склала 618 млн. 993 тис. грн.. Після торгів вартість знизилась до 584,800. Тендер виграв ТОВ ПБС з Івано-Франківська. Було це 14-го серпня минулого року. До робіт виконавці приступили через 16 днів. Здавалося б, усе рухалось зі швидкістю світла. Та не там то було. Витратили 100 тис. грн. і гроші у державній казні закінчились. Схожа ситуація, правда, і в інших регіонах..? А все тому, що нардепи від інших округів та областей виявились спритнішими та й більш впливовими, а ще трохи патріотичнішими. Тож гроші на ремонт доріг передислокувались саме до них.

Будівництво багатостраждальної дороги «Долина - Хуст» може розпочатись уже цього року


І ось під ендшпіль публікації – мій умовивід: дорогу «Р-21 Долина – Хуст км-44+983-км-76+900» можна відновити уже в поточному році. Але, є одне але. До влади із сусідніх мажоритарних виборчих округів до Верховної Ради повинні прийти двоє «справжніх слуг народу»: Валерій Лунченко та Василь Щур. Саме вони для своїх районів свого часу, навіть не будучи народними депутатами, зробили більше усіх своїх попередників разом узятих. Саме вони, прийшовши до влади, стукатимуть в урядові кабінети, допоки їм не відкриють. Себто, не «знайдуть» кошти на будівництво 32-ох км згадуваної мною дороги.

Будівництво багатостраждальної дороги «Долина - Хуст» може розпочатись уже цього року«Колись, орієнтовно років 15 тому, цей відрізок дороги користувався неабиякою популярністю. Мешканці Хустського й прилеглих йому районів активно користались цим шляхом для поїздок до столиці, бо він коротший від звичного тепер більш, аніж на 100 км. Але це історія, яку ми можемо розповідати власним дітям. Та чи повірять? Якщо не зробити відповідних висновків. Думаю, здоровий глузд переможе і в сусідньому окрузі перемогу здобуде саме Валерій Лунченко. Об’єднавши з ним зусилля, я гарантую своїм виборцям – дорогу буде зроблено», - підсумував кандидат у народні депутати від 70-го мажоритарного виборчого округу Василь Щур.

Будівництво багатостраждальної дороги «Долина - Хуст» може розпочатись уже цього року


Анастасія Староста, журналіст.
Категорія : Політика


Loading...
загрузка...