Група “Солідарність” веде штучну війну задля піару з мером та депутатським корпусом Берегова

червня 11 / 2019
Група “Солідарність” веде штучну війну задля піару з мером та депутатським корпусом Берегова

Загострення відносин, мабуть, почалося з того, що керівник депутатської групи Блоку Порошенка у міській раді Віталій Антіпов написав заяву про виділення йому, напевно, для комерційної діяльності, земельної ділянки в центрі міста, а саме на площі Героїв. Депутати у клопотанні відмовили.

“Нема чого захаращувати ятками історичну частину міста”,- була категоричною ще два роки тому член земельної комісії, голова фракції КМКС-УМДС у міській раді Кароліна Дорчі.

А Віталій Антіпов продовжував втручатися майже у всі земельні питання, хоч і не був членом профільної комісії, не розділяв думки й позицією членів погоджувальної ради – голів депутатських фракцій, які його не підтримували, вступав з ними у конфронтацію і у зв’язку з цим заявив про вихід з дорадчого органу.

“Мені з вами не по дорозі,”- пояснював таке своє рішення.

Саме в цей період керівництво учбово-спортивної бази “Закарпаття” подало в міську раду клопотання про надання дозволу на встановлення меж земельної ділянки, яка знаходиться в постійному користуванні УСБ з метою отримання дозволів від управління містобудування та архітектури для спорудження на території бази нових об’єктів та реконструкції старих.

Нагадаємо, що свого часу спорткомплекс був побудований силами мешканців міста за кошти підприємств і сільських господарств Берегівщини на громадських засадах. Але власником стала Центральна рада “Колос”. Сьогодні УСБ “Закарпаття” розміщена на земельній ділянці комунальної власності, яка передана у користування Центральній раді “Колос” в особі учбово-спортивної бази “Закарпаття”. Водночас депутатський корпус Берегова хотів би повернути УСБ у власність міста.

Цим наміром скористались псевдопатріоти Берегова і запустили фейк, що міська рада хоче віддати спортивну базу разом із землею у приватну власність. Очільник групи “Солідарність” Віталій Антіпов, напевно, намагаючись підняти рейтинг своєї політичної сили перед виборами Президента України, зібрав колишніх воїнів АТО і 17 травня, коли мала відбутись чергова сесія міської ради, прийшов разом з ними у сесійну залу, прихопивши при цьому з собою урну для сміття.

“Вас потрібно всіх посадити сюди,”- заявив представник Порошенка, звертаючись до мера і депутатів. Ємність для непотребу він назвав політичним атрибутом. Дивно, чому не зреагували на занесення в сесійну залу цього “атрибуту” присутні тут працівники правоохоронних органів. А що якби в урні, скажімо, знаходився “коктейль Молотова” чи щось подібне?

Випад був явно провокативним, бо міська рада підготувала проект рішення про надання дозволу УСБ “Закарпаття” на виготовлення технічної документації меж земельної ділянки, на якій знаходиться база. Проте кворуму не було і сесію перенесли.

Після цього в орган самоврядування надійшов лист від голови правління громадської Спілки “Ліга ветеранів АТО та бойових дій “Карпатська земля” І.Ю.Удута, в якому той повідомляє, що “Детально вивчивши питання щодо опублікованого на сайті Берегівської міської ради проекту рішення 10-1606, дійшли до висновку, що дане питання не суперечить інтересам громади, тим більше, рішенням дозволяється розробка технічної документації для встановлення меж земельної ділянки в натурі, в не її передача.”

У ході вивчення членами земельної комісії міської ради документів УСБ “Закарпаття” виявилось, що виконавча служба в рахунок погашення заборгованості продала одну із свердловин УСБ оздоровчому комплексу “Жайворонок”. Отож, виходить, що на 8,5 гектарах території бази знаходяться два користувальники, значить кожному з них потрібно надавати дозвіл на розмежування. Тепер керівництво УСБ судиться з виконавчою службою, що ті реалізували свердловину незаконно. Депутати вирішили дочекатися рішення суду і вже тоді розглядати питання.

Однак, нинішній директор бази Максим Пуздомір знову прийшов зі своїми підлеглими та колишніми воїнами АТО на чергове пленарне засідання міської ради й почав вимагати розгляду справи. Йому пояснили, чому дане питання не включили до порядку денного. Після гострих словесних обмінів, сторони дій шли до компромісу – дочекатися рішення суду й розглянути його на наступній сесії.

Після засідання депутати прийняли звернення до мешканців міста, яке підписали 22 народні обранці. Нижче друкуємо повний зміст документу.

Звернення до берегівчан! Шановні мешканці нашого міста!

Ми, депутатський корпус, керівний склад Берегівської міської ради, вкрай стурбовані неприпустимою поведінкою депутата Антіпова В. В. від блоку Петра Порошенка. Вже протягом тривалого часу Антіпов В., веде антипропагандну діяльність спрямовану проти депутатського складу та міського голови З. Бабяка.

Усунувшись від участі в погоджувальній раді , яка створена в міській раді для конструктивної роботи спрямованої на розвиток міста та благо всіх берегівчан, вже вкотре задіює і заводить в оману учасників АТО , порушує всі норми етики і поведінки депутата. Звинувачуючи міського голову, депутатський корпус та керівний склад міської ради в злочинах , які не мають місце, депутат хоче відволікти увагу від того, щоб громадськість почала обговорювати діяльність влади Порошенка взагалі та представників блоку «Солідарність» в Берегові, зокрема. Рейтинг депутата Антіпова В.В., як керівника штабу «Порошенка» відображають результати виборів Президента. Також за результатами виборів до міської ради, партія «Солідарність», яку очолив депутат Антіпов В.В. отримали 4 мандати, із яких один депутат Шелемон І.М. не погоджуючись із тим, що діяльність групи спрямована не на користь громади міста, а на підрив авторитету керівництв міста та депутатського корпусу, вийшла з депутатської групи.

В 2017 році депутат Антіпов В. В. вже подавав скаргу в Управління Нацполіції в Закарпатській області на всю земельну комісію і міського голову, в якій звинуватив всіх у кримінальному злочині. В результаті перевірки правоохоронними органами, факти викладені Антіповим В.В. не підтвердилися. Справу закрито. Слідство тривало понад півтора року. Враховуючи те, що Антіпов В.В. є нашим колегою по депутатському корпусу, ми не звернулися з позовом до суду про нанесену ним моральну шкоду. Але на цьому , депутат не зупинився .

Ми сподівалися, що депутат Антіпов В.В. зупиниться і спрямує свою діяльність на благо виборців. 17 травня цього року , неадекватні дії депутата(до сесійної зали заніс сміттєвий бак), вийшли за межі припустимого. Він знову залучив і завів у оману учасників АТО, повідомивши їм, що депутатський корпус і міський голова налаштований віддати землі УСБ Закарпаття в безоплатну приватну власність. А сьогодні, 30 травня, група «Солідарність» на чалі з депутатом Антіповим В.В. взагалі не з’явилася на засідання сесії.

На нараді в міській раді, в якій брали участь учасники АТО, міський голова Золтан Бабяк , чітко пояснив, що заява від керівника УСБ Закарпаття надати дозвіл тільки на встановлення меж земельної ділянки, яка знаходиться в постійному користуванні УСБ Закарпаття, з метою отримання дозволу від управління містобудування та архітектури на реконструкцію об`єктів, які знаходяться на території УСБ Закарпаття, з метою покращення умов та розвитку бази без встановлення права власності. Але членами земельної комісії і на це не було надано дозволу і за рішенням погоджувальної ради дане питання не було включено в порядок денний сесії.

Учасники АТО зрозуміли, що в діях міського голови і депутатського корпусу немає злочину , оскільки міський голова пояснив , що всі заяви , які поступають від заявників, повинні бути розглянуті в місячний термін. Підтримати проект рішення чи відмовити ,приймають рішення депутати, в даному випадку, питання УСБ Закарпаття на земельній комісії було відкладено на доопрацювання . На цьому депутат Антіпов В.В. не зупинився .

На сторінці фейсбуку заявив проте , що він готує проект рішення про недовіру міському голові, припинення його повноважень та подає скаргу в поліцію про незаконні дії міського голови. Згідно Закону України «Про місцеве самоврядування» такого права не має жодний депутат. Міський голова та депутатський корпус діяв завжди виключно в межах закону. Бабяк З.А. особисто звернувся до суду із позовною заяву про визнання незаконним та скасування рішення виконавчого комітету Берегівської міської ради від 24 квітня 1997 року та державного акту на право постійного користування землею. 23 травня 2018 року Берегівський районний суд Закарпатської області в особі головуючого судді Ільтьо І.І. виніс рішення в задоволені позову Берегівського міського голови Бабяка З.А. відмовити. Депутат Антіпов В. В. та депутатської групи «Солідарність» Гускі І.І., Саєнков В. В. в такий брудний спосіб, безпідставно спаклюжуючи честь і гідність міського голови, сподіваються завоювати електоральне поле, прихильність і лояльність виборців.

Тож, шановні виборці, просимо Вас проаналізувати діяльність депутатської групи «Солідарність» і на наступних виборах в органи місцевого самоврядування, дати їм оцінку, бути такому депутату в наступній раді чи не бути.З повагою,

Депутати Берегівської міської ради (всього 22 підписів)

Група “Солідарність” веде штучну війну задля піару з мером та депутатським корпусом Берегова


Група “Солідарність” веде штучну війну задля піару з мером та депутатським корпусом Берегова


Джерело - ua-reporter.com

Повідомляє - ua-reporter.com
Категорія : Політика


Залишити Коментар