Василь Петьовка не голосував за закон про ринок електоренергії

травня 31 / 2019
Василь Петьовка не голосував за закон про ринок електоренергії


Народний депутат Василь Петьовка: «Я не голосував за внесення змін до закону «про альтернативні джерела енергії» та «перехідних положень Закону України «Про ринок електричної енергії». Закликаю користувачів соцмереж подавати правдиву інформацію, і не вводити громадськість в оману».

Нагадаємо, окремі представники партії «Укроп» поширюють в соцмережах публікації, в яких подають неправдиву інформацію щодо голосування нардепом Василем Петьовкою закону, у якому йдеться про заборону встановлення сонячних батарей приватним господарствам. Народний депутат Василь Петьовка такі дії окремих діячів, представників партії «Укроп» на Закарпатті, зокрема Тячівського та Рахівського районів, вважає наміреною дискредитацією та подачею неправдивої інформації, що стосується його діяльності, як народного депутата

Законопроект №10318, «Про внесення змін до статті 9-1 Закону України “Про альтернативні джерела енергії” та “Прикінцевих та перехідних положень” Закону України “Про ринок електричної енергії” (№10318) 28 травня 2019 року мали включити до порядку денного сесії Верховної Ради. Проводилося поіменне голосування, рішення нардепи не ухвали. Народний депутат Василь Петьовка за цей законопроект не голосував – про що чітко зазначено на офіційному сайті Верховної Ради.
Категорія : Політика


Loading...
загрузка...Залишити Коментар