У Рахові представили нового районного військового комісара. Ним став Сергій Тимощук

квітня 24 / 2019
У Рахові представили нового районного військового комісара. Ним став Сергій Тимощук
У понеділок, 22 квітня, Військовим комісаром Закарпатського обласного військового комісаріату полковником Богданом Череміським в приміщенні Рахівської райдержадміністрації відбулося офіційне представлення районного військового комісара Сергія Тимощука, який призначений Наказом Командувача Сухопутних військ Збройних Сил України від 14.03.19 року за № 80.

До цього часу Сергій Тимощук обіймав посаду заступника військового комісара Рахівського РВК, начальника мобілізаційного відділення. Під час представлення було наголошено, що Сергій Анатолійович є досвідченим офіцером ЗСУ, адже має більше 30 років стажу військової служби в тому числі є учасником бойових дій в зоні проведення антитерористичної операції.

Окрім того, обласний військовий комісар, проаналізував результати спільної співпраці Рахівської РДА за період 2018 року та звернув увагу на важливість співпраці у виконанні актуальних задач на часі. Зокрема, йшлося про спільні заходи в поточній весняній призовній кампанії, співпраці у відборі кандидатів на службу за контрактом, переформування Рахівського районного військових комісаріату у територіальний центр комплектування та надання соціальної підтримки.

В свою чергу районний комісар С. Тимощук подякував керівництву району за довіру та підтримку, висловив сподівання на продовження плідної співпраці, інформує Рахівський районний військовий комісаріат
Категорія : Політика


Loading...
загрузка...