Орбан пропонував Польщі захопити Закарпаття , - польський політик

квітня 19 / 2019
За словами Славоміра Нітраса, Орбан закликав захопити землі під час кризи в Україні і поділити їх

Орбан пропонував Польщі захопити Закарпаття , - польський політик


Депутат польського Сейму від Громадянської платформи Славомір Нітрас заявив, що прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан пропонував Варшаві взяти участь у розділі України. Про це Нітрас заявив в інтерв'ю виданню Оnet.pl.

"Орбан закликав нас захопити землі під час української кризи та поділити їх. Він мріє переглянути кордони в Європі, як і Володимир Путін...Орбан дуже небезпечний і дуже розумний, - сказав Нітрас.

Політик додав, що Угорщина є "дуже небезпечною країною" з великим історичним комплексом після втрати частини території, але Польща не хоче дестабілізувати Європу.

Раніше Орбан заявив, що Угорщина підтримує Україну в конфлікті з Росією, незважаючи на те, що "український уряд зайняв антивенгерскую позицію".

Також Орбан заявляв, що домовленості з чинним політичним керівництвом України для Будапешта не можливі. Він заявив, що Україна не має перспективи вступу до НАТО чи ЄС.

За його словами, Україна ще може повернутися на шлях дружби і стратегічного партнерства з Угорщиною. Угорський лідер сказав, що це єдиний шлях, яким Київ може йти до НАТО і ЄС.

Як відомо, відносини Угорщини та України значно загострилися після ухвалення в Україні закону про освіту, який передбачає, що національні меншини поступово переводяться на навчання в школі українською мовою, а свою рідну мову зможуть вчити як факультативну.

Поряд з тим були й інші скандали: Угорщина вирішила створити посаду міністра розвитку Закарпатської області (нині назву змінили).

До того ж було опубліковано відео, на якому низка українських громадян отримують угорські паспорти і складають присягу на вірність Угорщині в консульстві цієї країни в закарпатському Береговому. Процедура супроводжувалася порадою угорського дипломата не повідомляти українській владі про отримання нових документів. Згодом міністри закордонних справ України та Угорщини обговорили це питання під час зустрічі, однак досягти конструктивних домовленостей не зуміли.

Повідомляє - 112
Категорія : Політика


Залишити Коментар