В Ужгороді окружна виборча комісія отримала всі документи для другого туру виборів

квітня 18 / 2019
В Ужгороді окружна виборча комісія отримала всі документи для другого туру виборів
Майже 157 тисяч бюлетенів та протоколів у середу доправили працівники ЦВК у супроводі правоохоронців до ОВК територіального виборчого округу №68. Носили та облікували швидко, адже у другому турі бюлетені набагато менші: всього два кандидата проти майже 40 у першому турі. Тепер документи здадуть під цілодобову охорону в кабінеті окружної виборчої комісії.

У п’ятницю всі 144 дільниці 68 територіального округу, до якого належать міста Ужгород і Чоп та Ужгородський район, отримають протоколи. На кожну дільницю буде виділено приблизно 5 хвилин за відповідним графіком, члени ОВК працюватимуть з 8 до 20 години, щоб уникнути черг.

При підготовці до другого туру були труднощі з формуванням складу комісій. За словами члена ОВК №68 Івана Родосоловича, серед причин – низька оплата праці. Наразі у складі окружної виборчої комісії – 13 членів, один очікує заміни. Для порівняння, у першому турі тут працювали 33 людини. Тож очікують, що буде непросто. Усі територіальні виборчі комісії укомплектовані повністю.
Категорія : Політика
{back-link}
{next-link}


Loading...
загрузка...