«Там вже й «сім’я» розпалася»: Москаль відзначився черговою заявою

квітня 17 / 2019
«Там вже й «сім’я» розпалася»: Москаль відзначився черговою заявою
Голова Закарпатської облдержадміністрації Геннадій Москаль був гостем програми «Ваша Свобода» на Радіо Свобода.

Москаль критично відгукнувся про ситуацію з виборами та кандидатами в Президенти. За його словами, такий же феномен був при Ющенку, такий же ж пішов масовий психоз і масове сезонне захворювання і зараз.

А на запитання ведучого, чому колишній керівник адміністрації президента Віктор Балога зараз такий затятий опонент чинного президента Петра Порошенка і прихильник іншого претендента – Володимира Зеленського, дав відповідь у своєму стилі.

«Він (Балога – ред.) вже став прихильником після того, як дізнався результати. Він просився, наскільки я знаю, до Юлії Володимирівни. Вона його не взяла. Просився до Гриценка. Він появився, але ви знаєте, який там бунт був у штабі. До Садового. Той теж його не взяв.

Якщо стане Зеленський, він майбутнього не має. Якби Зеленський був самостійною фігурою, якби за ним не сиділи вороги Балоги, то, можливо, на нього… По-друге, він же ж повністю люстрований – йому заборонено робити на державній службі 10 років. Так що про якийсь великий злет Віктора Івановича Радіо Свобода хай не сподівається. Там вже й «сім’я» розпалася. Частина. А частина орієнтується хто на кого. Вже такої єдності і «всенародної любові» закарпатців сьогодні до Балог немає», — заявив Геннадій Москаль.
Категорія : Політика


Loading...
загрузка...