Зрив виборів? – на Закарпатті повідомляють про велику нестачу членів дільничних виборчих комісій

квітня 14 / 2019
Зрив виборів? – на Закарпатті повідомляють про велику нестачу членів дільничних виборчих комісій
Про нестачу понад півтисячі членів дільничних виборчих комісій повідомив один із членів окружної виборчої комісії на Закарпатті.

Йдеться про ОВК ТВО №69. Відповідну публікацію в соцмережі Фейсбук зробив один із челенів згаданої комісії Сергій Альохін.

“По ОВК ТВО №69…
В зв`язку з тим, що від штабу кандидата Порошенко для утворення дільничних комісій було подано лише 1/4 від потрібної кількості членів комісій, утворився величезний “вакуум” вакансій на ДВК!
Потрібно близько 500-600 чоловік для доукомлектування дільничних комісій по нашому виборчому округу! Особливо потрібні люди на частину Берегівського району. Ну і по іншим дільницям вакансій що найменше по 4-6 чоловік… ( дільниці ТВО 69)
Фактично “неудокомлект” може стати причиною зриву виборів! Сподіваюсь, що ні…
Тому звертаюсь до Всіх кому просто цікаво побачити виборчий процес зсередини і Тим хто зацікавлений, щоб вибори відбулись ЗВЕРТАЙТЕСЬ ДО ШТАБІВ КАНДИДАТІВ (включно до п”ятниці), А ТАКОЖ БЕЗПОСЕРЕДНЬО В ОВК ТВО 69 (в приміщенні Райради). На першому кроці потрібно копію паспорту 1-2 стр. і написати заяву…

Щодо оплати праці, то Держава оплачує близько 500 грн. + премія…
Щодо роботи самої ОВК, не дивлячись на малий склад комісії і стислі в 3 рази терміни, то все іде за планом. В шаленому темпі, но за планом!”, – йдеться у тексті публікації.
Категорія : Політика
{back-link}
{next-link}


Loading...
загрузка...