Голова Закарпатської ОДА свідомо заводить в оману закарпатців і порівнює перемогу Зеленського з катастрофою і падінням з Говерли

квітня 14 / 2019
Голова Закарпатської ОДА свідомо заводить в оману закарпатців і порівнює перемогу Зеленського з катастрофою і падінням з Говерли


Голова Закарпатської ОДА Москаль у місцевих друкованих ЗМІ агітує за діючого президента Порошенко на правах політичної реклами . Цікаво у скількох друкованих ЗМІ Закарпаття було розміщено таку політичну рекламу ? Цікаво , хто оплачує цю політичну рекламу: особисто голова ОДА , з державного бюджету області , чи з бюджету кандидата на пост президента , просто використовуючи державну владу голова ОДА змусив безоплатно розмістити політичну рекламу ?
Голова Закарпатської ОДА порушив ст.10 «Політична неупередженість» і почав лякати закарпатців що буде , якщо закарпатці проголосують за кандидата в президенти Зеленського і програшу нині діючого президента Порошенко . Голова Закарпатської ОДА свідомо заводить в оману закарпатців і порівнює перемогу Зеленського з катастрофою і падінням з Говерли , здатись у полон агресору … Нехай штаб кандидата Зеленського зафіксує ці порушення і змусить спростувати такі заклики голови Закарпатської ОДА.

І головне, що саме більше заціпило мене це заява голови Закарпатської ОДА « на місцях опиняться люди без досвіду управління містом , районом , областю» .
Москаль сам себе назвав фестивальним генералом ,а не головою Закарпатської ОДА .
Цікаво, кого Москаль призначив на посади в Закарпатській області з професіоналів , які відповідають ЗУ «Про місцеві державні адміністрації» , ЗУ « Про державну службу» , кого призначив сам Москаль головами РДА та їх заступників та невже професіоналів ???
Хто знає, де на посадах в Закарпатській області призначені Москалем професіонали???
Де призначені професіонали президентом Порошенко?

Роман Келемен - для Клуб закарпатців у Фейсбук.
Категорія : Політика
{back-link}
{next-link}


Loading...
загрузка...