Високий рейтинг Зеленському “зробив” Порошенко

квітня 12 / 2019
Високий рейтинг Зеленському “зробив” Порошенко
Налаштовані проти Порошенка виборці голосують за Зеленського.

Майже кожен другий виборець в Україні, який має намір піти на вибори і віддати свій голос за шоумена Володимира Зеленського, мотивує своє рішення тим, що він налаштований проти чинного Президента Петра Порошенка.

Про це на брифінгу 11 квітня сказав керівник соціологічної групи “Рейтинг” Олексій Антипович, повідомляє УП. “Виборців Зеленського ми запитали, а от, голосуючи за Зеленського, ви голосуєте за самого кандидата чи скоріше проти Петра Порошенка?

Ми отримали, що 41% виборців Володимира Зеленського скоріше голосують проти Петра Порошенка, аніж за Зеленського”, – пояснив Антипович.

Водночас, 57% виборців Зеленського відповіли, що голосуватимуть більше за Зеленського, аніж проти Порошенка.

Натомість 75% виборців, які готові підтримати у другому турі Порошенка, голосують швидше за нього. Лише 22% респондентів заявили, що голосують швидше проти Зеленського.

Водночас, у порівнянні з лютим 2019 року, кількість тих, хто підтримає Порошенка через супротив Зеленського, зросла майже вдвічі з 12% до 22%.

Кількість тих, хто голосує “проти Порошенка” зросла з 33% до 41%.

За словами Антиповича, дві третини виборців вважають, що голос за Зеленського – це голос проти існуючої ситуації в країні.

У дослідженні також зазначається, що серед виборців самого Порошенка майже 40% голосують не так за Порошенка, як проти Володимира Путіна.

При цьому 30% виборців Зеленського заявили, що голосуючи за Зеленського, вони голосують проти Путіна.

Опитування проводилося з 5-10 квітня 2019 року.

Помилка репрезентативності – не більше 1,8%. Для дослідження соціологи опитали 3 тисячі осіб віком від 18 років.

Нагадаємо, 51% респондентів, опитаних соціологічною групою “Рейтинг”, готові проголосувати за Володимира Зеленського, а 21% – за чинного Президента Петра Порошенка у другому турі президентських виборів.
Високий рейтинг Зеленському “зробив” Порошенко
Високий рейтинг Зеленському “зробив” Порошенко
Високий рейтинг Зеленському “зробив” Порошенко

Категорія : Політика
{back-link}
{next-link}


Loading...
загрузка...