Чому лідер ГО «ДОСТА» Павло Павлов лається, погрожує та відхрещується від своїх кримінальних дружків?

квітня 03 / 2019
Публікація про «активіста» ГО «ДОСТА» Василя Білака, який під дією метамфетаміну вчинив ДТП, - викликала лавину «праведного гніву» в очільника сумнозвісної громадської організації Павла Павлова.
Чому лідер ГО «ДОСТА» Павло Павлов лається, погрожує та відхрещується від своїх кримінальних дружків?Борець «за правду й державу», Павло Павлов нецензурно лається, погрожує та відкриває неочікувану істину: всі його дружки з кримінальним «шлейфом» та не менш насиченим сьогоденням не є членами громадської організації, символікою якої хизуються.

Так, не є членом ГО «ДОСТА» ані насильник Іван Бовкун, який ще й хизувався незаконною посвідкою «Учасника війни», як результат – викликав хвилю обурення в учасників бойових дій та АТОвців, ані наркоман з послужним списком інших злочинів – Василь Білак.

Новини за темою:Хустського псевдоактивіста Івана Бовкуна позбавили статусу “Учасник війни”

Щодо останнього, то виявляється, Павлов просто так дав йому символіку ГО «ДОСТА», адже він був його кращим другом та стояв поруч на акціях «боротьби за правду».

То ж за логікою Павла Павлова, будь-хто з подарованою символікою ГО «ДОСТА» може творити безчинства, порушувати закон, залякувати «неугодних» людей, позиціонуючи це як активну громадянську позицію «борців за правду».

Наприклад, Василь Білак, не будучи членом ГО «ДОСТА» з подарованою «за дружбу» символікою, позиціонував себе як керівник Іршавського підрозділу…

І чому у Павлова така бурхлива реакція на публікацію про людину, яка «просто стояла поруч на акціях»?

Інформацію про вчинення Василем Білаком ДТП «під кайфом», факт якої підтвердили у поліції, поширили чи не всі закарпатські ЗМІ, але погрожує Павлов конкретно журналістам «Першого».

Закон України «Про громадські об’єднання» визначає громадську організацію як «громадське об’єднання, засновниками та членами (учасниками) якого є фізичні особи».

Що за форма громадської організації, яку придумав собі Павлов, – невідомо, адже після всіх дружків, від яких він відхрестився, ГО «ДОСТА» складається з однієї людини – його самого?

І як одна людина (не зовсім адекватної поведінки, судячи з фейсбучних постів), – може висловлювати позицію від громадян, захищаючи, нібито, їхні інтереси?

Втім, факт нульової чисельності дещо псують «близькі друзі» Павлова, які об’єднані спільним фактором: кримінальним минулим, тяжкими злочинами, окремі із яких все ще знаходяться в судових інстанціях, як от справа про зґвалтування та інші кримінальні злочини, в яких звинувачується Іван Бовкун.

Що так приваблює цих «активістів» у ГО «ДОСТА», до якої вони злітаються, як мухи до «органіки» з яскравим «запахом»?

Нульову організацію залишимо на розсуд суспільства, інтереси якого «вони захищають», а погрозам воїна-самітника Павла Павлова дадуть оцінку правоохоронні органи, до яких із заявою звернулися журналісти «Першого».
Категорія : Політика


Loading...
загрузка...